Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2918 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Konto walutowe - a przyjmowanie wpłat , hokr 19/12/17 08:39
Cześć,
pytanie może dla niektórych śmieszne, ale nie znam się na tym i nigdy nie bawiłem się w takie konta.

Załóżmy, że mam stronę, na której będę sprzedawał jeden wirtualny produkt i chciałbym to robić w USD. Czy takie konto walutowe(USD) założone w polskim banku można sobie podpiąć pod jakiś system płatności np. Stripe, tak żeby osoby z USA mogły bez straty płacić kartami? Czy muszę mieć konto w banku US?

Druga sytuacja i konto walutowe EUR w polskim banku. Czyli np. jakiś Niemiec/Hiszpan klika, wpisuje dane karty i płaci, tyle ile ma zapłacić, a do mnie dochodzi kasa na to walutowe. Czy takie coś przejdzie?

Jeżeli nie, to jak za to najlepiej się zabrać?
Dzięki!

  1. ojojoj , Kenny 19/12/17 09:32
    nie wiem co to Stripe - zakladam, ze to acquirer, taki jak PayU, Polcard czy Dotpay.

    Nawiazujesz wspolprace z takim posrdnikiem, i jak kupujacy zaplaci Ci karta, to kasa wpada na twoje konto u owego posrednika, skad mozesz ja sobie dopiero przelac na swoje konto (jesli bedzie walutowe, to bezstratnie).

    Nie powiazesz bezposrednio prywatnego konta z serwisem do platnosci kartami. Ani w przypadku sprzedazy online ani stacjonarnej - kasa zawsze przechodzi wpierw przez posrednika, ktory pobiera prowizje - na tym polega jego zarobek.

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL