Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10406 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy przejsciowka z wtyczką UK/PL wytrzyma , Overlockers 20/01/18 15:51
Witam. musze kupić przejściówka by podlaczyć sprzet z UK w gniazdku PL, ma parametry przejsciowka 250V/~10A , czy wytrzyma podlaczenie do urzadzenia ok 2kW ?

  1. Tak, nominalnie wytrzyma. , ptoki 20/01/18 15:59
    Praktycznie będzie w kratke. Te przejściówki mają często kiepskie blaszki i moga iskrzyc lub sie nagrzewać.

  2. własnie , Overlockers 20/01/18 16:04
    do Media Expter dzowniłem mają je ale po 40zł hahahahha

    1. idź do castoramy i kup wtyczke z bolcem. , ptoki 20/01/18 16:41
      One są zazwyczaj nominalnie na 16A.
      A przynajmniej sie upewnij ze tyle maja napisane.

      Kabel obetnij i załóż te wtyczke z casto.

      Tylko sie upewnij który kabelek jest ochronny a który fazowy. I podłacz odpowiednio.

    2. w casto , Overlockers 20/01/18 18:34
      to powinny bcy gotowe takie adaptery.. taki szukodzony sprzet ciezko pozniej sprzedac

      1. to zmien , elliot_pl 21/01/18 02:38
        wtyczke w przedluzaczu - tez z casto. A sprzet wepnij przez przedluzacz.

        momtoronomyotypaldollyochagi...

      2. Uszkodzony? Z zmieniona wtyczką uważasz za uszkodzony? , ptoki 21/01/18 15:56
        To sprzedaj komus ten grzejnik z angielską wtyczka w polsce :)

  3. jak wracałem z UK , Nikita_Bennet 20/01/18 18:24
    to sobie wziąłem ichniejsze dwie listwy, w PL założyłem naszą wtyczkę 16A/250 i działało.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL