Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 48287 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Nowy proletariat EuroKomunistów ... , Micky 16/04/18 21:28
... http://www.euronews.com/...-rights-experts-warn-eu

Ja się zapisuję na posadę Łowcy Androidów. Ha ha ha.

  1. "plans to grant robots legal status" , komisarz 18/04/18 10:41
    takie rzeczy tylko w UE.
    Ale jak nie wiadomo o co cjhodzi to chodzi o koryto. Najpuerw legal, potem voting. Na razie sprowadzaja imigrantow zeby na nich glosowali, ale nie idzie to zbyt szybko. Wiec teraz czas na maszyny do glosowania w sensie doslownym.

    Komisarz Ryba

    1. To jest bardzo ciekawe na przykład w kontekście ... , Micky 18/04/18 17:15
      ... obowiązkowych aktualizacji oprogramowania, których nie można wyłączyć.

    2. u nas Gowin szaleje, głosy za dzieci , Wedrowiec 20/04/18 00:38
      stary temat, ja się nie śmieję, pomijając całą niechęć do pisu, Gowina (Czarneckiego i innych... ***) bezpłciowych pseudoideowców - w połączeniu z kryterium dochodowym... :D

      Można gdybać i zastanawiać się czy to jest lepsze czy gorsze niż demokracja. Czy tak samo jest wart głos debila i profesora?

      Czy ktoś kto ma trójkę dzieci, z porządnym dochodem na każde z nich nie powinien mieć większego głosu niż Gowinowe stado wychowanie 20 lat temu na 500+?

      Prawicy troszkę się nasłuchało lewicy i chcą jakieś parytety wprowadzać. I czkawka będzie.

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. Jedyny sensowny pomysł libertarian ... , Micky 20/04/18 05:54
        ... to prawo głosu dla właścicieli nieruchomości. Ma to wątłe ale jedna uzasadnienie. Skoro ktoś posiada nieruchomości to bardzie mu zależy. Natomiast obecnie jednak dwóch pijaczków pod budką z piwem ma zdrowsze podejście do życia niż profesor dajmy na to Gender czy klasyczny marksista.

        Osobiście mam poważne wątpliwości czy libertarianie nie są takim łagodniejszym choć groźniejszym przejawem klasycznego marksizmu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL