Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 33936 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zdetonuj sobie bombę atomową u siebie mieście. , buddookan 1/05/18 08:11
Wirtualną oczywiście. 100 Mt robi wrażenie.

http://nuclearsecrecy.com/nukemap/
  1. bylo , komisarz 1/05/18 15:55
    bylo

    Komisarz Ryba

  2. A ja jestem dość zaskoczony... , Dexter 1/05/18 16:36
    Z ciekawości "zrzuciłem" jedną taką z górnej półki i zdziwiony jestem, że ma tak dość słaby efekt bezpośrednio po wybuchu, myślałem, że to ma większy skutek.
    Oczywiście zdaję sobie sprawę, że skutki są długoterminowe...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. słaby? , DrLamok 1/05/18 18:01
      jedna taka i miasto zrównane z ziemią.... dla podobnego efektu normalnymi bombkami to byś latami naloty robił.. nim byś skończył to tam gdzie zaczynałeś już by zdążyli odbudować...

      poszukaj zdjęć hiroshimy (15kt) i nagasaki (20kt) przed i po ...

      1. nie neguje tego co mowisz , elliot_pl 1/05/18 18:29
        ale te japonskie miasta mialy jeden zasadniczy problem - duzo drewnianej zabudowy, maly pozar to problem, a takie pozary jak po atomowce to praktycznie wyrok.

        momtoronomyotypaldollyochagi...

      2. myślę , Overlockers 2/05/18 18:12
        ze taka sama zrzucona na Manhatan, sila razenia ograniczylaby sie do paru przecznic :D te wierzowce to niezłe przeszkody betonowe dla fali uderzeniowej :D

        1. oj chyba nie ;) tak sila przewracałaby jak domki z papieru , lejnamur 2/05/18 20:53
          12345

    2. Bo te największe ładunki nie mają dużego sensu w praktyce. , Rhobaak 2/05/18 14:34
      Powstawały głównie we wczesniejszych okresach atomowego wyścigu. Jeśli zamiast jednej bomby 50 MT odpalisz 10 rakiet każda z 10 głowicami po 0.5 MT to nie dość, że zniszczenia będą kilkadziesiąt razy większe, to jeszcze szansa na przechwycenie niemal zerowa.

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

      1. Cara nie przechwycili :) , DeathClaw 6/05/18 23:47
        Region jest pamiątkowy.

        Sens dysputy o rażeniu głowicy... typowy dla pogaduszek internetowych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL