Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43251 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GPS] zewnętrzny GPS do samochodu , Killer 14/05/18 19:23
Co polecacie w tym temacie?
Najlepiej żeby miał własną baterię i dział z androidem.
Ostatnio często mój gps w telefonie się gubi podczas jazdy i to najczęściej w kluczowym memencie gdy zerkam na ekran szukając podpowiedzi.

Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  1. byly kiedys jakies gps-y na bluetooth. Zazwyczaj mialy calkiem dobra antene i dzialaly , ptoki 14/05/18 21:08
    relatywnie dobrze. Niektore mialy nawet logger.

    Ale mysle ze masz inny problem.
    Nie masz aktualnych danych agps.

    Sciagnij sobie ten sofcik:
    https://play.google.com/...im.gpsstatus2&hl=pl

    on ci powie czy masz swieze dane agps i jakby co to dociagnie nowe.

    I przed wyjazdem co tydzien sobie zrob zeby ci sciagnal te dane.

    Wtedy fixa zlapiesz duzo szybciej i potem stabilniejsze sledzenie satelitow jest.

    1. dzięki , Killer 15/05/18 10:07
      dziś przetestuję wracając do domu

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    2. nie robi , Killer 16/05/18 13:04
      po pobraniu aktualnych danych AGPS i w złączoną lub wyłączoną aplikacją jest dokładnie tak samo.
      Może to słupek w samochodzie albo kondon na telefonie ale coś ewidentnie zabija mi sygnał GPS ( na zewnątrz jest ok )

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

      1. W takim razie poszukaj gps-a na BT. Penwie znajdziesz takie niewielkie kosteczki , ptoki 16/05/18 19:44
        ja mialem pentagramowa, na baterie z nokii.
        Dzialal calkiem ok. Mozna umiescic w dowolnym miejscu samochodu. No i antene mial lepsza bo sama kostka nieco wieksza.

      2. re: , rooter666 18/05/18 09:48
        szyby przedniej z drutami czasem nie masz ?

  2. Po co gps , zorg 15/05/18 18:17
    Kon wie gdzie ma koryto :)

    salsa merenqe bachata

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL