Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:30
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43652 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zakup macbooka z konkretnej aukcji , chris_bdg 12/07/18 20:57
chodzi o tę aukcję https://allegro.pl/...2ze-a-space-i7449775510.html

Można brać czy lepiej nie? Na czym polega jego biznes? VAT? Kupuje na raty i kilka dni później sprzedaje kilka setek taniej. Jest możliwość kupna za pobraniem, chyba, że wysyła cegłówki. Jest jakieś ryzyko? Ktoś przyjdzie z kajdankami 2 tygodnie po zakupie i każe mi spłacać jego raty? Brać?
  1. ach sorry, nie przedstawiłem się , chris_bdg 12/07/18 21:01
    jestem Krzysztof z Bydgoszczu

  2. nikt nie wie? , chris_bdg 12/07/18 21:16
    rozczarowujecie. Kolega, który mnie tu przysłał zapewniał, że nigdzie nie uzyskam tak szybkiej i konkretnej odpowiedzi.

    1. czy ten kolega to przypadkiem nie jest z Gdańska? , Delete01 12/07/18 23:41
      ...

  3. Blimus , MacLeod 12/07/18 21:52
    Glupszys niz myslalem :(

    SSDD.

    1. nie wiem o czym piszesz , chris_bdg 12/07/18 22:52
      nie jestem żaden Blimus

      Pomoże ktoś czy nie?

    2. hehhe , Delete01 12/07/18 23:39
      Pierwsze skojarzenie?
      Blimek:)
      Widzę, że nie tylko ja tak pomyślałem:)

    3. hehehe , Delete01 12/07/18 23:40
      Pierwsze skojarzenie?
      Blimek:)
      Widzę, że nie tylko ja tak pomyślałem:)

    4. pierwsze skojarzenie , blimek 13/07/18 00:04
      to ja
      potem mindfuck
      nie to nie mogę być ja

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. chris_bdg pisze: jestem Krzysztof z Bydgoszczu , digiter 13/07/18 02:08
    Wpisałem w google kto używał na twojepc "Bydgoszczu"

    NimnuL
    https://twojepc.pl/...wum.php?r=2015&id=167307

    Chrisu
    https://twojepc.pl/...wum.php?r=2017&id=169856

    Blimek x2:
    https://twojepc.pl/...wum.php?r=2015&id=167229
    https://twojepc.pl/...wum.php?r=2018&id=170958

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Cóż za bystrość umysłu , blimek 13/07/18 07:46
      Gratuluję.
      Tak więc nie ma wyjścia.
      To muszę być ja.
      Ps: Bydgoszczu, używa jeszcze jakieś 3/4 polszu zwłaszcza po

      https://youtu.be/x1LYTCOk-G4

      Pozdrawiam niezwykle serdecznie z miłego i sympatycznego Włocławka.

      Może lepiej byście koledze pomogli zamiast snuć teorie spiskowe.

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. te hamburgery w Garage Hotel były takie sobie , NimnuL-Redakcja 13/07/18 08:01
        ale wystrój knajpy sympatyczny ... dzięki za polecenie.

        Od siebie polecę http://www.jimmys.pl/ - stek i buła z mięchem bardzo zbliżone do tych zza oceanu, za to krążki cebulowe omijaj z daleka.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  5. wciąż nikt nie pomógł? , chris_bdg 13/07/18 09:26
    a zamiast pomocy dochodzenie czy ja to Blimek? Nie, nie jestem Blimek, jestem Krzysztof z Bydgoszczu, a pytanie jest jak najbardziej poważne. Serio nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL