Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:30
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43824 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy na TwojePC wolno zadawać pytania dotyczące komputerów , żak szirak 13/07/18 12:41
Jeśli nie wolno to o co wolno pytać, ewentualnie kto może zadawać pytania by jego wpis nie został usunięty?
  1. pytanie kieruję głównie do oficera prowadzącego , żak szirak 13/07/18 12:42
    Dyda

  2. a może problemem jest to, że mieszkam w Bydgoszczu a na imię mam Krzysztof? , żak szirak 13/07/18 12:44
    a może to, że nie mogę się przyznać do bycia Blimkiem bo nim KURŁA!!! nie jestem

  3. odpowie ktoś w końcu na pytanie dotyczące tamtego macbooka pro? , żak szirak 13/07/18 12:46
    bo mi się pali z zakupem. Ogarnijcie się leśne dziadki.

  4. tosz kurła nie będę przecież pytał na onecie bo tam same mędrki , żak szirak 13/07/18 12:47
    a tu miała być kultura i w ogóle a się okazuje, że biorą mnie za Blimka i usuwają wpisy.

  5. niewiem , Endrioo 13/07/18 12:53
    123

    empty space

    1. rence , żak szirak 13/07/18 12:57
      opadajo :-(

      1. opadajo , Chrisu 13/07/18 13:19
        w Bydgodzczu nie mówio...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        1. w Bydgodzczu to na pewno nie mówio , żak szirak 13/07/18 14:07
          ale w Bydgoszczu mówio


          Nikt nie pomoże z macbookiem? nikt nie wie o co chodzi z ogłoszeniami tego typa?

          1. Ty tak poważnie, czy jesteś niedojebany ? , fiskomp 13/07/18 14:52
            Wziął na raty, nie wiadomo czy nie na lewe papiery i teraz chce opchnąć.
            Co tu dumać, trzymać się z daleka.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL