Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:30
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43667 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

szukam auta terenowego do 60 tysięcy , DYDuszko 14/07/18 15:26
mój budrzet to 60 tysięcy, szukam męskiego auta do jazdy na co dzień i dość częstych wypraw w teren w męskim gronie. Żeby nie było, że przychodzę nieprzygotowany oczekując pomocy nadmienię, że trochę poprzeglądałem portale moto i wstępnie wybrałem kilka typów. Oto one

Nissan Juke, Fiat 500X oraz Mini Countryman. Ktury polecacie i dlaczego?
  1. Zdecyduj się... , Dexter 14/07/18 15:45
    Albo to co podałeś, albo auto terenowe...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. co z moim wyborem nie tak? , DYDuszko 14/07/18 15:59
      znasz się trochę na autach? Masz wogule prawo jazdy? No uwielbiam takich fachowcuw, wiesz ile już lat jeżdżę? 4 lata, tak tyle mam już prawo jazdy a tu przychodzi gość i mi że się nie znam, no i żeby jeszcze coś podał ale nic. Co za ludzie

    2. Po co karmisz trolla , biEski 14/07/18 16:00
      Olej gościa.....

      1. jakiego trolla? , DYDuszko 14/07/18 16:02
        bardzo miłe przywitanie, od razu sympatycznie się zrobiło, no nie ma co. Dzięki

      2. Ech, nie zorientowałem się... , Dexter 14/07/18 16:09
        123

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

    3. a i nie wyjeżdżaj mi tu że wybrane przeze mnie za małe , DYDuszko 14/07/18 16:01
      że lepszy w teren tigułan albo kaszkaj, że większe i wogule. Wiem, że większe ale w teren lepsze jednak chyba te co wybrałem

  2. Juzek , blimek 14/07/18 17:01
    Kup Ładę Nivę
    I na przeszczep mózgu jeszcze ci starczy.

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. Dlaczego przestałeś brać leki ? , digiter 14/07/18 17:17
    Admin powinien na kilka dni zablokować nowe rejestracje na twojepc. W poniedziałek świr pójdzie do lekarza, dadzą mu odpowiednie leki i skończą się głupie posty.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  4. polecam Ci zestaw , Endrioo 14/07/18 17:21
    https://allegro.pl/...-welly-1-43-i7453949572.html

    +

    https://allegro.pl/...gulowane-39-i6895694582.html

    empty space

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL