Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43249 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki zasilacz... , mo2 16/09/18 22:03
Ciąg dalszy modernizacji komputera. Niestety z powodu krótkich kabli jestem zmuszony zmienić fantastycznego ocz stealthxtream na coś innego. Wstępnie wybór padł na xfx ts 550w (P1-550S-XXB9). Generalnie zestaw pobiera ok 400w i w sumie zasilacz 450w by w zupełności wystarczył. Na ciszy też mi zbytnio nie zależy , ponieważ będzie siedział w budzie fractal design define r4, ale obecny ocz jest bezgłośny więc.... Modularne przewody są zbędne, miejsca w obudowie jest sporo. Czy jest jakaś alternatywa do xfx w cenie 250-300 pln?

commodore 64
vic II,sid,trilux 21"color

  1. Daruj sobie ten badziew. , MacLeod 16/09/18 23:11
    Seasonic, albo Corsair.

    SSDD.

    1. hmm, ten xfx to właściwie seasonic... , mo2 16/09/18 23:26
      dokładnie S12II, więc raczej nie badziew.

      commodore 64
      vic II,sid,trilux 21"color

      1. Jeśli, ... , Muchomor 17/09/18 00:19
        ... to faktycznie S12II, to jest to bardzo dobry zasilacz.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

      2. mea culpa faktycznie , MacLeod 17/09/18 10:19
        :DD

        SSDD.

  2. ... , Kalkin 16/09/18 23:35
    Jakbyś reflektował mam coś takiego:
    https://www.morele.net/...0w-sps-630mpcbeu-549805/
    Nówka w folii, cena 200zł, koszty wysyłki DHL'em biorę na siebie.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. Dzięki , ale , mo2 18/09/18 17:52
      Udało mi się jeszcze wyrwać jednego z ostatnich xfx w dobrej cenie :)

      commodore 64
      vic II,sid,trilux 21"color

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL