Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 35683 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kopiowanie w10 do androida ? , SpiDy 12/11/18 10:44
Panowie Po ostatniej aktualizacji 1803, Microsoft wycofał możliwość tworzenia grupy domowej.
Teraz pytanie jak przesłać pliki po sieci z w10 na odtwarzacz q10(android) w najprostszy sposób ?

"Obyś się w Polsce urodził"
A.L

  1. re: , rooter666 12/11/18 13:03
    zainstalowac MiXplorer z xda, odpalic w nim serwer ftp i tak kopiowac

  2. Udostępniasz katalog i jedziesz. , fiskomp 12/11/18 14:58
    Ja nie widzę problemu.
    Żeby nie było, mam 3 urządzenia i wszystkie widzą udostępnione zasoby.

    1. ale... , SpiDy 12/11/18 17:13
      Mówimy o Androidzie czy W10 ?

      "Obyś się w Polsce urodził"
      A.L

      1. Z tego co piszesz, chcesz Androidowi zapodać treści ze źródła z W10. , fiskomp 12/11/18 22:57
        Pod W10 udostępniasz katalogi i jazda. Andek po Sambie powinien je spokojnie zobaczyć.

        1. Dzęki Panowie,bedę działał. , SpiDy 13/11/18 16:40
          J.w.

          "Obyś się w Polsce urodził"
          A.L

  3. grupa domowa była zbędna , resmedia 12/11/18 17:26
    została oczywiście grupa robocza
    ustaw sobie jak poniżej
    https://support.microsoft.com/...ng-over-a-network

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL