Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 61688 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do rezerwacji aut w firmie , Killer 29/11/18 21:10
Szukam dla kolegi flotowca oprogramowania które pomoże w rezerwacji aut.
Obecnie jest to tabelka na kartce ale tabelka w Excelu nie rozwiąże problemu.
Aut jest z 10 ludzi 30. Chodzi o to aby z dokładnością co najmniej do dnia ale lepiej do godziny użytkownik mógł zarezerwować auto przez "aplikacje" na ileś dni patrząc na kalendarz zajetosci dla każdego z aut. Po dokonaniu rezerwacji,na telefonie administratora floty pojawia się informacja o chęci rezerwacji i on może ją zatwierdzić lub odrzucić.
Administrator floty ma ostatnio zadania wyjazdowe i przestaje panować nad sytuacją bo cześć wpisuje się na listę ale cześć rezerwuje auto przez telefon czego administrator zapomina odnotować i potem czasem brakuje aut.

Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  1. Meetingi w outlooku - wersja dla biednych. , ptoki 29/11/18 21:29
    W poprzedniej firmie robilo sie to dla salek konferencyjnych.

    W praktyce tworzysz konta dla kazdego auta i ktos ma je u siebie podpiete (dyspozytor).
    Jak dostaje zaproszenie to zaklepuje lub odrzuca. A zapraszajacy widzi czy auta sa dostepne czy nie u siebie przy wyklikiwaniu rezerwacji.

    No chyba ze nie uzywacie outlooka :) to nie wiem :)

    1. Potrzebny exchange , Killer 30/11/18 15:04
      Tego nie mamy.....

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  2. z gotowych rozwiązan , Glock19 30/11/18 13:00
    to polecam system IK+ on ma moduł do rezerwacji obiektów jako jeden z elementów systemu obiegu dokumentów

    http://ikplus.pl/

    jeszcze w exchange mozna zrobic coś takiego.

    1. Nie widzę tego modulu , Killer 30/11/18 15:03
      Ile kosztuje ten soft +moduł?

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

      1. wysłałem na PRV , Glock19 1/12/18 17:02
        jakby co

  3. mozna samemu... , metacom 30/11/18 14:35
    ...tworzysz google form - ten co chce samochod musi wypelnic formularz - formularz automatycznie wrzuca dane do arkusza a tam sobie admin akceptuje albo odrzuca i kazdy, moze zobaczyc w kalendarzu czy jest dostepne czy nie...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL