Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 11:14
 » Katoda Lt 11:14
 » kojot 11:09
 » KHot 11:09
 » bajbusek 11:08
 » PaKu 10:58
 » PeKa 10:57
 » Robek 10:56
 » elliot_pl 10:53
 » Holyboy 10:52
 » Menah 10:51
 » Zbyl 10:49
 » sszpila 10:48
 » Demo 10:46
 » marek_m 10:36
 » GULIwer 10:31
 » yeger 10:11
 » resmedia 10:03
 » 247 10:02
 » malyy 09:55

 Dzisiaj przeczytano
 11733 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeony z koparek na allegro - czy warto? , Soulburner 9/08/19 09:11
Z tego, co wiem, większość Radeonów na allegro i innych olx-ach to karty wyciągnięte z koparek, zatem chodziły 24/7 pod pełnym obciążeniem. Jak duże jest ryzyko, że taka karta (np. RX 470) okaże się padaką? Czy jest coś, na co można zwrócić uwagę przy zakupie takiego ustrojstwa?

You must gather your party before
venturing forth.

  1. miałem koparkową 7970 , Demo 9/08/19 09:38
    chodziła prawie 3 lata bez problemu. Potem jeszcze przez 2 lata służyła 3-krotnie reanimowana opalarką. Kupiona była za 60% "niby nie koparkowej" więc jak dla mnie git.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. mialem i mam pokoparkowe 7950 , komisarz 9/08/19 12:54
      zero problemow od lat.

      Ale rx470 to moze byc inna para kaloszy, nie przewidzisz.

      Komisarz Ryba

      1. ja mam , Markizy 10/08/19 22:05
        po koparkowego rx570, chociaż sprzedający twierdził co innego ale bios mówił co innego.

        W każdym razie obecne karty jak kopały to na skręconym taktowaniu i napięciu. Tak aby najlepszą efektywność na wat mieć. Jak ktoś sprzedaje karty z farmy to nie powinno być problemu w końcu musiał zadbać o wentylacje. Jak jakiś domorosły kopacz to może być gorzej.

        Na Bordzie od 2003-03-03:D
        i5 6600, 2x8GB, 7770

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL