Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » piszczyk 13:19
 » bajbusek 13:19
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53
 » Miron 12:52
 » Holyboy 12:45
 » Matti 12:44
 » Ament 12:42

 Dzisiaj przeczytano
 16840 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Volkswagen ma nowe logo... , Dexter 27/08/19 14:06
Ponoć pracowali nad nim 9 miesięcy, oto ono:
https://ocdn.eu/...cGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw4GhMAU

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. a już , Zibi 27/08/19 14:46
    myślałem, że wracają do korzeni
    https://automator.pl/...ploads/2018/02/vw-1930.png

  2. Bardzo ładne. , jenot 27/08/19 14:49
    Zrobione z niemieckim polotem i fantazją.

    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

  3. hmm, to jakie bylo wczesniej , komisarz 27/08/19 17:09
    fakt, nie jestem nawet niedzielnym znawca 4 kolek, ale na nowe to ono nie wyglada.

    Komisarz Ryba

    1. Takie , Dexter 27/08/19 17:34
      Stare i nowe:
      https://cnet1.cbsistatic.com/...-at-4-43-23-pm.png

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. Niemcy sa jednak spaczeni , komisarz 27/08/19 17:46
        to nowe logo mogliby naklejac na czolgach nowego SS, wzronictwo pasuje idealnie.

        Ciekawe jak je zaimplementuja na samochodach zbey bylo takie plaskie. Naklejka dadza?

        Komisarz Ryba

        1. Ano tak: , Dexter 27/08/19 18:00
          https://s9.dziennik.pl/...484759-volkswagen-id.jpg

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. to to auto które reklamują, ale jeszcze nie mają? , Chrisu 27/08/19 20:41
            123

            /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        2. oczywiscie ze naklejka , elliot_pl 28/08/19 15:21
          tak jak i w mercu np. Te "stare" znaczki sie kloca z lidarami i innymi bajerami w nowych furach, wiec malowane logo duzo bardziej poreczne jest

          momtoronomyotypaldollyochagi...

  4. może jakby połączyli czarne i 3d , PrzeM 27/08/19 18:37
    to i ładne by wyszło?

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL