Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 13:51
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » piszczyk 13:19
 » bajbusek 13:19
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53
 » Miron 12:52
 » Holyboy 12:45
 » Matti 12:44

 Dzisiaj przeczytano
 16886 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kamerka IP - POE, chmura - jaka? , reev 29/08/19 13:44
Potrzebuję dwóch kamer IP do wpięcia w router LTE kablowo. Z aplikacją po podglądu przez apkę w telefonie.
Sam mam w domu Xiaomi Outdoor - ale ona ma tylko Wifi i zasilana USB, więc się nie nadaje.

Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
cyferki, za dużo ramu, dysk
holograficzny, elektrownia jądrowa

  1. ... , reev 29/08/19 15:08
    i czytnik kart sd do nagrywania musi być :)

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

  2. to maja byc na zewnatrz lub wenatrz , rulezDC 29/08/19 18:04
    ja akurat mam dahua, ale lepsze chyba hikvision.
    Oczywiscie, podstawowe pytanie ile jestes w stanie wydac.


    koniec koniec koniec

  3. BCS, mam kilka poinstalowanych na priva mogę wysłać jak jakość obrazu , Emios 30/08/19 00:48
    1234

  4. ... , reev 30/08/19 13:58
    ogólnie niby będą w pomieszczeniu ale to kotłownia węglowa, to lepiej takie zewnętrzne. Chodzi mi o 2 kamery bez rejestratora, które wepnę w router i na apce będę oglądał. Na razie widziałem że apka Dahua ma dobre opinie, bo w innych firmach strasznie narzekają. Tylko w Dahua doczytałem że nie potrafi nagrywać ciągłego obrazu na SD, tylko momenty jak wykryje ruch.
    Nie wiem czy w BCS albo Hikvision są takie kamery z SD, RJ45 i apką na androida.
    Wydać chcę do 500zł na kamerkę.
    Jak możecie to podajcie jakie modele wchodzą w grę.

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL