Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » piszczyk 13:19
 » bajbusek 13:19
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53
 » Miron 12:52
 » Holyboy 12:45
 » Matti 12:44
 » Ament 12:42

 Dzisiaj przeczytano
 16841 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Po ogórkach] Slogan wyborczy w sam raz dla Polakuf... , Micky 29/08/19 17:53
Po co nam lotniska są w Niemczech, po co nam przemysł zbrojeniowy jest w USA. POPIS, 13 października 2019 wybierz lepsze jutro wczoraj.

  1. oczy juz bola od tego... , wrrr 29/08/19 21:52
    powiedz, ile zarabiasz na agitacji na tym portalu? warto w podobny biznes wchodzic?

    1. Powinno się wprowadzić ograniczenia w dostępie do Internetu dla analfabetów takich... , Micky 29/08/19 21:57
      jak ty.

      Polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa "agitacja". A potem jak już zapoznasz się z tym słowem, może zacznij "czytać" kolorowanki. Kto wie może za dwadzieścia lat rozróżnisz opinię od agitki i propagandy.

      1. brawo , wrrr 29/08/19 22:03
        puszczajac kleksa po moim zapytaniu tylko powierdzasz ze robisz to dla jakiejs kasy albo chorej przyjemnosci z trolowania

        to jest forum KOMPUTEROWE

        daj se siana i idz na onet, tam ciebie ukochaja :)

        1. to jest forum komputerowe , komisarz 30/08/19 11:50
          I teraz mistrzuniu napisz co znaczy "off topic", jaka nazwa dziaalu na forum komputerowym.

          Komisarz Ryba

          1. co innego jak ktos 'oftopuje' jakie zelazko kupic zonie , wrrr 30/08/19 19:02
            a co innego jak celowo prowokuje do politycznej gownoburzy zakladajac kolejny z rzedu podobny watek zasmiecajacy kategorie o ktorej mi tak uprzejmie przypomniales

            zreszta, agresja wypowiedzi od razu pokazuje o co chodzi w poli-offtopach, obrzucanie sie blotem i tyle, bo akurat nie moi sa u koryta tudziez wierszowka od posta musi byc

            szkoda ze nikt nie przewidzial osobnego dzialu dla bordowych politykow... moze w 2.0

            1. a znasz zasade , komisarz 31/08/19 13:10
              "nie karmic trola"? jezeli uwazasz, ze ktos troluje i nie chcesz widziec tego na forum, to nie karm.

              Komisarz Ryba

              1. kiedyś lubiem , Seba 2/09/19 21:18
                cie karmić :)

              2. Ty czasem przeglądasz swoje OP’y? , Wolf 5/09/19 00:16
                No właśnie...

                Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL