Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 15:52
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43
 » NWN 15:39
 » El Vis 15:32
 » Yooras 15:32
 » elliot_pl 15:26
 » dugi 15:17
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13
 » soyo 15:08
 » DJopek 15:06
 » Visar 15:00
 » JE Jacaw 14:58
 » Kenjiro 14:50
 » globi-wan 14:46
 » Demo 14:43
 » okobar 14:42

 Dzisiaj przeczytano
 18906 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sci-Fi - Expanse S04 , Kalkin 13/12/19 02:14
Tak tylko przypominam fanom - już jest.

The requested URL was not found
on this server ! Error 404

  1. thx , endern 13/12/19 03:31
    z tego co widzę za tłumaczenie jeszcze nikt się nie zabrał.

    1. wrzucili wszystkie , endern 13/12/19 03:59
      na amazon prime :) chyba nie ma sensu czekac na napisy.
      Jutro zaczynamy show ;)

      1. zauwazylem zaraz po polnocy , komisarz 13/12/19 18:28
        jestem w trakcie ogladania boscha. klasyk. Wczensiej sprobowalem taken i wymieklem po 2 odciankach, ale tyloo dlatego ze sie zawzialem.
        Ekspanse 1-3 bylo dobre, ale historia jest dla mnie skonczona caloscia. Mogli zakonczyc serial i zrobic nowy, spinoff itp. Ogladanie zostawiam na przerwe miedzyswiateczna.

        Komisarz Ryba

  2. Kurde... , Dexter 13/12/19 07:37
    A jest gdzies streszczenie S1-3 w sieci?
    Bo średnio pamiętam co się działo, już tak mam... Breaking Bad oglądałem dwa razy :-P

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  3. Dzisiaj widzę prawdziwy wysyp :) , Bitboy_ 13/12/19 17:54
    Dzięki za cynk, nie mogłem się doczekać na nowego Expanse.
    Widzę też że jest pierwszy odcinek nowego sezonu Grand Tour :)))
    I Mandalorian, ten akurat mnie się bardzo podoba.
    Będzie dzisiaj co oglądać.

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

    1. Nie widziałem jeszcze 6-go odcinka Mandaloriana... , Dexter 14/12/19 11:53
      ...ale do tej pory zupełnie nie rozumiem pozytywnych recenzji.
      Jakbym grę oglądał - jedź tu, potem tam, wykonaj questa, jedź gdzie indziej, wykonaj questa. I póki co tak w kółko.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. Dokładnie ... , Brauni 14/12/19 22:35
        Przewidywalny do bólu.
        Widać kasę na efekty, ale scenariusz słabiutki...

        Br@uNi Polska

        1. Hmmm. , Muchomor 16/12/19 10:06
          Mam identyko wrażenia.
          To jest tak nakręcone, jakby już całe fragmenty tego serialu miały być użyte w nowej grze...
          Przynajmniej wiadomo jak będzie wyglądała nowa gra SW - dokładnie jak ten serial.

          Stary Grzyb :-) Pozdrawia
          Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL