Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 17:07
 » MacLeod 17:02
 » Kenny 16:59
 » Artaa 16:57
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » dugi 16:45
 » Lukas12p 16:42
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46

 Dzisiaj przeczytano
 19985 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitor do grafiki i wideo - propozycja do konsultacji , krwiak 15/12/19 20:11
Zastanawiam się nad wyborem modelu do pracy ze zdjęciami i montażem filmów. No i wiadomo żeby zadbać trochę o oczęta bo lat przybywa.
Upatrzyłem sobie serię monitorów NEC MultiSync EA271U https://graficzne.pl/...acja-w-cenie-monitora.html
lub EA271Q https://graficzne.pl/...acja-w-cenie-monitora.html

Co sądzicie o moich wyborach, doradzicie coś?

Też zastanawiam się, czy wystarczy rozdzielczość FullHD (tysiak w kieszeni zostaje) czy już iść przyszłościowo w UHD.

wszystko to graaanda...

  1. Ja tu rozważam czy do laptopa 15,6" brać UHD czy FHD a Ty tutaj przy 27" się zastanawiasz , DJopek 15/12/19 20:57
    Nie znam tych monitorów ale jeżeli chodzi o rozdzielczość do zdecydowanie brałbym UHD...

  2. Ostatnio kupiłem 24 cale 4K , jenot 16/12/19 11:49
    i to była poważna pomyłka. To do pracy się nie nadaje - biorę pod uwagę swój wzrok a jak na ponad 40 lat żywota to wciąż mam bardzo dobry. Praca na skalowaniu windows = 200% w wielu aplikacjach nie działa poprawnie albo rozmywa więc i tak wymusiłem zwykłe fullHD.
    Gdybym dzisiaj miał wybierać i poprawić swój błąd to zdecydowanie wybrałbym: EA271Q-BK. Po pierwsze nieco większy i te "kilka" pixeli więcej byłoby idealnym wyborem.


    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

    1. przy EA271U , krwiak 16/12/19 20:44
      skalowanie wynosi dla Win10 150%

      wszystko to graaanda...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL