Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MacLeod 17:02
 » Kenny 16:59
 » Artaa 16:57
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » dugi 16:45
 » Lukas12p 16:42
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43

 Dzisiaj przeczytano
 19933 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

1 komp, 2 sieci- da się przypisać co ma korzystać z czego? , Demo 18/12/19 11:06
Jest Lan i wifi. Chciałbym przypisać 1 przeglądarkę do wifi, a cała reszta ruchu żeby leciała po lanie. Jak to ugryźć?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. Może to , biEski 18/12/19 11:24
    https://r1ch.net/projects/forcebindip

    1. Tutaj trochę więcej , ligand17 18/12/19 15:03
      na ten temat:
      https://superuser.com/...-routing-table-on-windows

  2. na stacji z windows nie wiem , Seba 18/12/19 13:27
    ale na routerach to się nazywa Policy based routing, jest np w każdym mikrotiku

  3. nie da się , Master/Pentium 18/12/19 14:49
    w każdym razie dużo za dużo kombinowania z regułami routingu.
    A jaki jest cel tego dziwactwa?

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. mocno poblokowany , Demo 18/12/19 16:05
      ruch po lanie.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  4. może daj przeglądarce proxy widziane tylko w sieci wifi , kicior 18/12/19 15:18
    123

    1. o to to , elliot_pl 18/12/19 18:34
      jest calkiem nieglupie :) i proste

      momtoronomyotypaldollyochagi...

  5. Wifi i kabel , lothar222 18/12/19 19:29
    To ten sam modem/router?

    1. nie , Demo 18/12/19 20:17
      123

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    2. Jeśli 2 urządzenia , lothar222 18/12/19 21:41
      To:
      1. Ustawiasz proxy w przeglądarce
      2. Ustawiasz statyczny routing do tego procy na pc wskazujący na urządzenie przez które chcesz do tego procy wychodzić

  6. opcja z maszyną wirtualną , Tomasz 18/12/19 19:57
    przydzielasz wtedy networking maszyny do konkretnej karty i wszystko leci przez nią.

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL