Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » elliot_pl 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22
 » evil 17:18
 » Lucullus 17:18
 » waski 17:16
 » MacLeod 17:02
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » Lukas12p 16:42

 Dzisiaj przeczytano
 20984 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki BT receiver do samochodu? Ten od Xiaomi gra tragicznie :( , Nezget 22/12/19 10:38
Muza z telefonu SGS9. Auto to mazda6 wiec nie wiem czy potrzebuję apt x, wystarczy mi że będzie dobrze grało ale tanim apt x też nie pogardzę. Po tym receiverze od xiaomi to jestem mega rozczarowany - tragiczna jakość dźwięku ( pierwszy od nich produkt który mnie zawiódł ), do tego nie działa gdy jest ładowany!!!!!

  1. co ma marka samochodu , elliot_pl 22/12/19 12:32
    do kodeka?

    Poza tym, nie spodziewaj sie super jakosci przy przesyle FM. Po prostu - gra.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. Ale on nie pisze o transmiterze , biEski 22/12/19 12:35
      tylko o odbiorniku bt który przesyła sygnał dalej przez jacka...

      1. no tak , elliot_pl 23/12/19 00:42
        nie pomyslalem zeby ktos mogl chciec uzyc czegos takiego :D Prawdopodobnie bym szedl od razu w cos takiego jak Holyboy zaproponowal...

        oh well :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. Do samochódu to emulator zmieniarki , Holyboy 22/12/19 12:38
    Ja mam Denison GW Lite i mogę polecić.
    Wpisz na Allegro "Denison Mazda" to wyskoczy gotowy zestaw.

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  3. elliot_pl - Mazda nie jest tak wyciszona jak Mercedes , Nezget 22/12/19 13:05
    wiec pomimo przyzwoitego audio i tak się traci. Dzięki Holyboy za info

  4. Uzywam od kilku dobrych lat , Paweł27 22/12/19 13:14
    dongla od HTC. Nie narzekam na jakość przesyłany ze spotify, youtube vanced czy myTuner pro.
    https://youtu.be/4BPzQNYvNBI

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  5. Dzięki Paweł , Nezget 22/12/19 21:00
    Poszukam go

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL