Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43990 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nieaktywne "Uruchom z procesorem graficznym" w lapku z dwiema kartami oraz freezy filmów. , Dexter 11/11/20 17:57
Jest sobie Lenovo Legion 5.

Ma jakiegoś zintegrowanego Radeona oraz GeForce GTX 1650.

Niby wszystko OK, ale pod PPM w menu kontekstowym aplikacji opcja wyboru karty graficznej jest wygaszona. Sterowniki przewalane.

Mogę to zmienić w opcjach Nvidii, ale też nie tak od razu. Najpierw w oknie wyboru muszę przywrócić ustawienia domyślne, bo bez tego żadna opcja nie jest aktywna. Dopiero wtedy mogę np. Paintowi ustawić "Uruchom z procesorem dużej wydajności GeForce".
Ale i tak Paint uruchamia się z Radeonem.
Pierwsza z brzegu gra odpala się z Geforcem domyślnie.


Drugi problem.
Laptop podłączony jest do monitora zewnętrznego. Większość filmów (youtube, dysk) odtwarza się na pełnym ekranie bez problemu. Ale niektóre po włączeniu na fullscreen robią stopklatkę. Czas i dźwięk leci dalej ale obraz stoi.
Jakieś pomysły?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. tak , Kriomag 12/11/20 13:33
    czysty dysk, świeża instalacja i wrzuć tylko i wyłącznie oficjalne sterowniki ze strony producenta - czasami też to nie wystarczy! (pracowałem w serwisie gwarancyjnym jednego z największych producentów) Czasami musisz wrzucić oryginalny obraz producenta! Może z recovery lapka się uda? Jeśli pomoże to już wiesz, że to problem z softem/sterownikami.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL