Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40201 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zdalne spotkania -- czego używacie? , Raffi 31/03/20 09:41
Witam,

Czego używacie do zdalnych spotkań pracowników i z klientami?
Coś ma przewagi na rynku?

Zazwyczaj używam TeamViewer ale to do zdalnej pomocy technicznej.
Jest też opcja Meeting ale nie wiem czy to nadaje się do grupy 15 - 20 osób na sesji spotkania czy szkolenia.

Na ta chwilę widziałem Teams, Zoom, Webex, GotoMeeting

co jeszcze warto rozważyć?

dzięki za sugestie

  1. zależy kto co narzuci ;) , Grocal 31/03/20 09:48
    Skype, Skype dla Firm, Slack, Teams, Zoom, Webex. Do prezentacji takiej bardziej jednokierunkowej, np. webinary itp. to nawet serwis strumieniujący na Youtube Live.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. wszystkiego, bo ostatnio wszyscy zaliczaja pady, takie obciazenie , Kenny 31/03/20 10:07
    wszystkie co wymieniles, najczesciej Teams albo Skype - ostatnio najlepiej daje rade Teams, szcegolnie przy sharowaniu ekranu, ale od 24 Marca przez 5 dni MS mial otwarty incydent bo nie potrafili naprawic nagrywania - bieli za duze obciazenie i zamiast sharowanej tresci nagrywala sie sama lista participantow :D No i jakkosc video duzo gorsza niz skype, za to nie ma opozniej przy rozmowach i sharownaiu... tzeba probowac i testowc, choc i tak co tydzien sytuacja sie zmienia. PS. Ostatnio z okazji covid free Webex zniosl ograniczenia (jest no limit czasowy per meeting i do 100 participantow).

    .:Pozdrowienia:.

    1. daj spokoj z ytym sharowaniem , komisarz 31/03/20 19:05
      ajk mozna tak kaleczyc jezyk i o wielkrotnie w tej samej wypowiedzi.

      Komisarz Ryba

      1. Tobie , Kenny 31/03/20 19:27
        sie nie chce poprawiac literowek, mi slowek

        .:Pozdrowienia:.

    2. zaliczyli wzrost o 775% , elliot_pl 1/04/20 13:11
      to i tak cud ze wytrzymalo to wszystko. Bez nagrywania da sie przezyc jakis czas, ale reszta i tak dzialala zadziwiajaco dobrze. Inna sprawa ze w paru regionach azure skonczylo sie zakladanie VM'ek, a nawet startowanie zatrzymanych :) serwery z Chin przestaly plynac przez wirusa i sie przytkali.

      momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. U nas , ligand17 31/03/20 12:18
    używamy Skype for Business.
    Serwer stoi lokalnie, nie w chmurze. Czasem jest to zaleta, czasem wada. W przypadku padu chmury (jak to ostatnio jest popularne) jest to zaleta. Wada - liczba użytkowników na naszym VPN wzrosła 10-krotnie, liczba spotkań/konferencji jeszcze bardziej. Nagle okazało się, że krytyczne stało się zapewnienie odpowiednio większej przepustowości. Nie jest to tak proste, jak w chmurze. Więc póki co wszystkie spotkania powyżej 30 osób wymagają akceptacji ze strony specjalnego zespołu.

  4. teams , komisarz 31/03/20 19:06
    mamy tez skype for business, ale teams jest znacznie lepszy funkcjonalnie i duzo lepiej dziala w obecnych warunkach.

    Komisarz Ryba

    1. Skype for Business , DJopek 2/04/20 08:02
      W firmie praktycznie tylko tego chodź ostatnio sporo osób przerzuca komunikację do MS Teams.

      Za to w e-szkole to miałem przegląd już chyba wszystkich narzędzi, co nauczyciel to inne rozwiązanie i w zasadzie przy takiej ilości dzieci wszystkie poległy :)
      Jakbym miał wybierać to chyba najlepiej działa Zoom.

  5. zoom , ili@s 31/03/20 19:20
    dziala dobrze, nie przycina, sam przelacza na aktualnie gadajacego najglosniej/najwiecej :)

  6. MS Teams, , Piwomir 2/04/20 01:55
    sporadycznie Webex (zwykle narzucone przez klienta).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL