Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25980 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Czy jest tutaj ktoś z Łomży lub okolic? , DJopek 27/04/20 16:01
Potrzebuje porady / informacji - szczegóły podałbym na maila.

  1. ja z krk , MacLeod 27/04/20 16:29
    ale w lomzy mam pelno znajomych, pisz o c b :)

    SSDD.

    1. Potrzebuje godny zaufania serwis sam. , DJopek 27/04/20 18:03
      Aby sprawdzić auto :)
      Ew. Jak ktoś z tamtych okolic to podpowie których kowali nie brać pod uwagę przy zakupie auta ;)

      1. Na danym terenie wszyscy się znają, więc jeden drugiego nie podjebie. , fiskomp 27/04/20 19:14
        Pewne to ew. ASO.

        1. A czemu akurat ASO ma być pewne? , NimnuL-Redakcja 27/04/20 19:40
          Póki nie na odpowiedzialności za "ekspertyzę" to będzie patologia i tam także.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. napisz czy chcesz kupic , 247 28/04/20 13:13
        auto w/z Łomży, czy też masz coś na oko i tylko w Łomży chcesz sprawdzić?

        1. Wysyłam maila , DJopek 28/04/20 13:28
          jw.

          1. widzialem , 247 28/04/20 13:47
            ogarnę temat, poczekaj chwilę

      3. U nas... , Logic-3 28/04/20 17:19
        lokalnie kupują tylko Ci, którzy są do tego zmuszeni.

        Life is brutal and full of zasadzkas...

  2. ja jestem , 247 28/04/20 12:50
    z Łomży :)

    1. a myślałem , Logic-3 28/04/20 17:26
      że już tu w ogóle nie zaglądasz :)

      Life is brutal and full of zasadzkas...

      1. zaglądam , 247 29/04/20 08:01
        cyklicznie :)

        Chyba najstarszy board na jakim jestem/byłem.
        Patrze masz konto od 15 lat, a ja od 17stu :)
        Kupa czasu.

        1. poprostu starzy jesteśmy... , Logic-3 29/04/20 18:07
          4 z przodu :)

          Life is brutal and full of zasadzkas...

          1. ... , 247 30/04/20 12:30
            https://gifimage.net/true-story-gif-3/

  3. pamiętaj aby oprócz mechanika obejrzał też blacharz/lakiernik , Artaa 30/04/20 22:09
    często wychodzą ciekawostki...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL