Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » @GUTEK@ 20:29

 Dzisiaj przeczytano
 109541 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakłócenia w transmisji audio przy wykorzystaniu AppleTV. , evil 1/05/20 12:44
Kiedyś już miałem podobny problem - dotyczył bodajże głośnika BT - wtedy rozwiązałem go kupując nowy sprzęt (inny głośnik i router).
Nowy sprzęt zdążył się już zestarzeć, pojawił się kolejny, a wraz z nim problem wrócił ze zdwojoną siłą stereo. ;-D

Do rzeczy - skonstruowałem sobie system:
- aktywne monitory,
- do nich podpięte kablem optycznym AppleTV (3 gen.),
- przesyłam na to Apple TV sygnał z iPhone'a lub iTunes'a (laptop - Win10).
No i problem jest taki sam jak sto lat temu - chwilę gra, a potem zaczynają się szumy, trzaski, przerwy w transmisji. Potem znowu gra a potem znowu ma problemy. O 5 zł się nie założę, czy utwór wybrzmi do końca bez zakłóceń.

Za WiFi odpowiada Huawei B525s-23a   https://www.x-kom.pl/...-cat6-300mbps-50mbps.html 
Kolumienki to chyba nie problem, bo one przecież trzeszczą to, co im to ATV poda, a samo ATV podaje to co do niego doleci.

Wcześniej sugerowaliście duże zagęszczenie sieci bezprzewodowych, ale w tej chwili iOS łapie mi mój router i jeszcze sąsiada piętro niżej, Windows jeszcze jakieś dwie dodatkowe sieci.

Wszystkie urządzenia są zaktualizowane, mnie szlag trafia, nie wiem co zrobić, żeby to działało normalnie. :-/

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Podpiąłem ATV skrętką do routera. , evil 1/05/20 14:07
    Problem z zanikaniem sygnału dalej występuje.

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. ale iSkrętką , Artaa 1/05/20 15:24
      czy zwykłą ;-)

      wg Apple to pewnie rozwiązanie będzie takie jak zastosowałeś poprzednio:

      "rozwiązałem go kupując nowy sprzęt"

    2. kanał , bodeq 1/05/20 21:27
      w tym 525 masz ustawiony na sztywno czy auto?

  2. a ja bym , ili@s 10/05/20 11:11
    prad w domu sprawdzil. znaczy gniazda pradowe pomiary porobil.

    1. Tzn? , evil 11/05/20 13:13
      Prąd w gniazdkach jest. ;-D

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL