Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20094 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z z urządzeniem Xerox na Windows 7. Za chiny nie idzie zainstalować sterów! , Seba78 23/07/20 15:51
Witam. Mam pytanie. Miał ktoś problem z instalacją sterownika do urządzenia wielofunkcyjnego workcenter 3345. Próbuję na wszelkie sposoby, poprzez dodawanie w Windowsie, poprzez aplikacje xeroxa. Nic. Ani jeden sterownik nie chce się zainstalować. Co jest dziwne, bo zainstalowałem tą drukarkę na wszystkich pozostałych komputerach i tylko ten jeden... oczywiście komputer bez problemu widzi drukarkę. Program np od xeroxa wywala, że instalacja niekompletna i nie można utworzyć kolejki. Co ciekawe, w pewnym momencie udało mi się dodać to urządzenie. Ale było widziane tylko jako scaner i nawet działało jako skaner. Ma ktoś jakiś pomysł?

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. A może , ligand17 23/07/20 15:55
    podpisywanie sterowników blokuje?
    Możesz spróbować dodać urządzenie używając jakiegoś sterownika Windowsowego i dopiero później spróbować podmienić na docelowy?

    1. robiłem tak. Windosowe, z Windowsupdate, przeróżne sposoby. Dziwna sytuacja... , Seba78 23/07/20 16:14
      Co ciekawe do tej pory bez problemu inne drukarki były instalowane na tym komputerze.

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. Hmmm... , ligand17 23/07/20 16:19
        A masz jakiś kod błędu, jak próbujesz podmienić sterownik?

        1. Siedziałem dzisiaj kilka godzin nad tym i już się poddałem na dzisiaj. , Seba78 23/07/20 16:27
          Musze teraz odpracować zmarnowany czas :) jutro coś spróbuję.

          www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL