Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43627 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firefox nie daje mi pisać na Youtube , GULIwer 10/03/21 20:29
Problem wygląda tak, że przy próbie napisania komentarza, jeśli wcisnę literę która jest jednocześnie skrótem YT (typu "i" miniodtwarzacz) to wykonywana jest akcją związana z tym skrótem.

Działało dziś a nie było resetu czy zamykania przeglądarki. Nie wystąpił żaden błąd. Windows czy FF nie dostał żadnej łatki. Po prostu działało i przestało.
Zresetowałem system
Wywaliłem ciasteczka
Wywaliłem dodatki
Znalazłem jeszcze coś takiego https://support.mozilla.org/da/questions/1259029 tylko komuś nie działały a mi działa za bardzo więc próbowałem ustawić odwrotnie i też nie ma rezultatu
Na chrome działa więc to FF

I'm only noise on wires

  1. Nie odp , hokr 10/03/21 20:52
    ale ja sobie dałem spokój z FF. Zawsze byłem fanem, ale od jakiś 6 lat mam z nim problemy. Scenariusz zawsze jest taki sam, próbuję do niego wrócić, działa kilka miesięcy, a później coś się wykrzacza. Siedziałem na Chrome, Vivaldi, Brave - zero problemów. W styczniu zainstalowałem znowu FF, chwilę było ok, a po 1,5 miesiąca nagle zaczął mi się zacinać przy maksymalizacji okna. Nie chce mi się już bawić z tą przeglądarką.

  2. Odświerz program Firefox , GULIwer 10/03/21 22:08
    rozwiązało problem. Teraz tylko poustawiać od nowa czego nie zaimportowało do nowego profilu.

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL