Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1744 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co zamiast boxowego chłodzenia? , rurecznik 22/03/21 15:13
Procek to i5-4570. Na co zamienić boxowe chłodzenie? Ma być trochę chłodniej, bo teraz w stresie temperatura jajek procka przekracza 90 stopni. Fajnie też by było jakby było troszkę ciszej. Obudowa to Zalman ZM-T1, co trochę ogranicza wysokość chłodzenia. Budżet to powiedzmy okolice 100 zł.
Wstępnie rozważam:
https://www.x-kom.pl/...iumpc-spartan-4-100mm.html
https://www.x-kom.pl/...erstone-sst-kr02-92mm.html
https://www.x-kom.pl/...a-cryorig-cr-m9i-92mm.html
Co byście polecili?

  1. Silverston będzie w pytke , blimek 22/03/21 18:44
    Mam Grandisa wcześniej miałem Ferrisa czy jakoś tak.
    Za tę cenę naprawdę spox

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. hmm , Martens 23/03/21 01:16
      jak wcześniej miałeś Fortisa a teraz masz Grandisa, to pewnie polecasz SilentiumPC a nie Silverstone?

    2. Tak miałem na myśli Silentium , blimek 23/03/21 11:57
      Mój bład

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  2. rozważ jeszcze Fera 3 , Martens 23/03/21 01:23
    https://www.x-kom.pl/...entiumpc-fera-3-120mm.html

    Większy wentyl 120mm to na pewno lepsze rozwiązanie niż 92 i do tego w testach wypada bardzo dobrze https://pclab.pl/art83402-15.html

    1. Rozważyłbym go, ale... , rurecznik 23/03/21 08:33
      mam za wąską budę. Wychodzi mi, że wejdzie chłodzenie o max. wysokości ok. 140 mm. Fera 3 ma 1,5 cm więcej. Gdyby nie to, to pytania na boardzie by nie było...

      1. To niżej... , Muchomor 23/03/21 12:57
        ... miało być do ciebie, nie do Martensa. Sorry.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

    2. To może ty szukasz niskiego profilu? , Muchomor 23/03/21 11:17
      https://www.amazon.co.uk/...+cpu%2Ccomputers%2C144

      Sam jestem na tym etapie...

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. W sumie jest mi kompletnie , rurecznik 23/03/21 18:15
        obojętny kształt/wygląd chłodzenia. Żadne odpustowe ledy też mnie nie interesują. Byleby było lepiej jak na boxie. Niskoprofilowe są z reguły dość szerokie, jest ryzyko żeby o RAM nie haczyło. Najprawdopodobniej stanie albo na pierwszej albo ostatniej mojej propozycji i tyle....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL