Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 32003 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Startery GSM - jak to jest? Jaki starter ze sporą paczką danych? , gromki_86 15/05/21 11:53
Od zawsze mam fona na abonament, taki czy inny, ale zawsze.

Tak mnie zastanawia, bo teraz kupując jakikolwiek starter muszę go zarejestrować (podać dane).
Czy jak kupię taki np. Play czy NJU 10GB za 4/5 PLN to mogę go użyć, wyczerpać dane, wyrzucić i zapomnieć? Albo np. teraz w tv przeleciała reklama Plusza 120GB za 15 PLN. Wygląda ciekawie o ile to prawda (w sensie te 120GB nie jest obarczone jakimiś wymaganiami).
https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte#
  1. niestety , wrrr 15/05/21 12:24
    kazdy nowy numer to koniecznosc wizyty w jakims punkcie (nawet w zabce) i danie dowodu osobistego do wpisania w system...

    1. no nie do końca , Miguki Asafono 15/05/21 12:34
      możesz zarejestrować nie wychodząc z domu, jeśli masz jakiś nr w abonamencie lub zarejestrowaną kartę

      --
      DrumAndBassMafiA
      G-HAD-SQUAD

    2. Jasne, rejestracja jest konieczna, to wiem. , gromki_86 15/05/21 16:06
      Bardziej mnie ciekawi, czy jak zużyję ten starter to mogę go zniszczyć i wyrzucić i nie muszę tego nigdzie zgłaszać.

      1. Jasne że możesz , XTC 15/05/21 17:54
        Chodzi w sumie o to, że jak go zgubisz w sklepie i ktoś z niego się gdzieś włamie to będzie jakiś tam trop :)

        Linux

    3. Nieprawda. , piotrszach 16/05/21 12:59
      W środę kupiłem starter Orange w ich salonie. Numer zarejestrowałem w domy za pośrednictwem banku.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL