Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 35498 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne akcje z Boardem na telefonie pod firefoxem. , waldisobon 7/06/21 17:35
Board na Firefoksie zachowuje się dziwnie. Wygląda źle, rozjeżdża się, przykładowy screen poniżej.
Ale najgorsze jest wklikiwanie się w złe watki a czasem przy pisaniu pojawiają się całe zdania w polu "Temat".
Z innymi stronami tego problemu nie ma.
Ktoś też korzysta z ff i ma podobne rozjazdy jak poniżej?

https://imgur.com/a/fuksUc4

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. Nie ćpij , blimek 7/06/21 22:30
    Tyle :)

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  2. ..... , blimek 7/06/21 22:39
    https://youtu.be/0Ukoo4Faov0

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. wybierz opcję desktop site , luckyluc 8/06/21 00:50
    i będzie lepiej, jednak trzeba to zaznaczać za każdym wejściem na stronę, trochę wnerwiające.

    // Get rich or die tryin.

    1. Kurde... , waldisobon 8/06/21 17:37
      W tym trybie pod FF board wygląda jak na Chrome bez tego trybu... :-)
      Wygląda dobrze, zobaczymy, czy nie będzie wariował w polu "temat".

      Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
      oni o tym wiedzą.

      1. no u mnie nie wygląda tak samo , luckyluc 9/06/21 01:07
        Ogólnie nie używam Chrome ale teraz sprawdziłem i jest różnica pomiędzy FF i Chrome. Panel "Obecni na TPC" w Chrome jest po lewej i to powoduje że czcionka jest większa i łatwiej się czyta.

        // Get rich or die tryin.

  4. Ja tam nie wiem... , Majster 19/06/21 16:40
    ale za moich czasów to siadało się przy _normalnym komputerze_ i monitorze, i dopiero wtedy _normalnie_ korzystało z Internetu. Powinien być w użyciu duży LCD z wygodną rozdzielczością, a nie jakieś pół-środki.

    https://i.imgur.com/kuz0T4d.jpg

    Często jest tak, że tel. kom. nie biorę do ręki przez blisko 48 godzin, bo nie ma po co. Inni to przy smartfonach by jedli, spali, a nawet modły religijne odprawiali. To nie są ludzie, to "pokolenie telefonów komórkowych".

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL