Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1803 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kask jako ochrona dla kierowcy samochodu , RoBakk 26/06/21 18:15
to nie żart
https://youtu.be/wZuNC3xWFb0

Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik

  1. Petycję opublikował Łukasz Zboralski , digiter 26/06/21 23:50
    Łukasz Zboralski pisze o sobie: dziennikarz specjalizujący się w bezpieczeństwie ruchu drogowego.
    Obecnie pełni funkcję II sekretarza redakcji tygodnika „Do Rzeczy”.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. Łukasz Zboralski pełni funkcję II sekretarza redakcji tygodnika Do Rzeczy , digiter 26/06/21 23:55
    Krótko mówiąc to pomysł głupka wioskowego.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. To chyba czeski błąd. , Dexter 27/06/21 08:30
      Powinno być Od Rzeczy.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

    2. pożyteczny idiota , Artaa 27/06/21 11:02
      bojący się wszystkiego ;-)

      Od 25 lat widzę że prawo jazdy jest za łatwo dostępne, coraz więcej osób nie ogarniających prędkości powyżej rowerowych dostaje prawo jazy i potem próbuje ze swych obaw, robić prawo dla wszystkich.

      Bym ich musowo wysyłał na Autobahn i kazał jeździć cały dzień z jakimś Niemcem np w RS6 aż się zesrają ze strachu i niech oddają prawo jazdy ;-)

      PS.

      Prawo jazdy nie jest obowiązkiem, nie trzeba go posiadać jak się nie ogrania...

    3. a to pewnie jego nakręcili , Artaa 27/06/21 15:48
      https://img-9gag-fun.9cache.com/...Zd_460svav1.mp4


      ;-)

  3. najwyraźniej panu pomysłodawcy nieraz już coś spadło na głowę , piszczyk 27/06/21 01:10
    uszkadzając istotne obszary mózgu - przy takim pechu rzeczywiście niech nosi kask na stałe, nawet podczas snu . . . Z pewnością natomiast niech się odp.....li od życia innych ludzi i skupi na ochronie tych neuronów, które mu jeszcze pozostały.

    takie tam klamoty . . .

  4. blimek?? , konto-usuniete1 27/06/21 08:30
    czy to blimek ?

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  5. Nie znam gościa, ale to ponoć żart, a raczej celowa prowokacja , JE Jacaw 28/06/21 08:50
    Wrzuciłem temat w Google i wychodzi, że ta petycja to jednak żart, a w zasadzie celowa prowokacja będąca odpowiedzią na pomysł obowiązkowych kasków dla rowerzystów:

    https://www.brd24.pl/...zdy-w-kasku-w-samochodzie/

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL