Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20

 Dzisiaj przeczytano
 46821 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem ze stroną na FB , MayheM 13/12/21 12:42
Hello :)
Kopę lat, ale w końcu potrzebuję pomocy, może ktoś z szanownego grona będzie w stanie mi coś pomóc, bo support fejsbuka nie istnieje, a moja strona przestała się wyświetlać nagle (bez żadnych moich działań ku temu).

Chodzi o FB.com/luxbryka
Nie chodzi mi tu o żadną reklamę, tylko o podpowiedź, co może być nie tak, że nie wyświetla się niezalogowanym, tylko jakiś monit wyskakuje, którego nie da się zlikwidować (monit o niezalogowaniu, zasłaniający stronę).

Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.


  1. smiesznie , Kenny 13/12/21 13:09
    jest tak jak mowisz, ale spoza PL (na jakimkolwiek vpn) otwiera sie normalnie

    .:Pozdrowienia:.

  2. albo faktyczny błąd na FB albo siłowo zmuszają do logowania , Grocal 13/12/21 13:10
    Stawiam na to pierwsze, bo klikać w popup można do usranej śmierci. Wygląda na niedopatrzenie w przypadku doładowywania czegoś. Limit wywołań API się skończył i leci błąd ale podejrzewam, że tak naprawdę nie powinien lub powinien być odpowiednio ograny "na froncie" (a nie jest). Jedyne pewnie co możesz, to pingać ich support ale support jest, jaki jest.

    https://webapps.stackexchange.com/...imit-exceeded

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  3. Niezalogowany i na Firefoxie ... , maddog 13/12/21 13:45
    .. u mnie w robocie działa dobrze. Strona się wyświetla.

  4. ciekawe , Tomasz 13/12/21 14:06
    FF Private: zaloguj się
    Edge: zaloguj sie
    Edge Private: zaloguj sie
    Edge Private z firmowego laptopa (ten sam router): wyświetla się

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  5. Heh , MayheM 13/12/21 14:10
    Czyli loteria :/
    A kiedyś support działał przez mesenger, a teraz "pocałuj nas w dupke" :/

  6. mhm... "Not logged in. Please log in to see this page" , DrLamok 13/12/21 19:55
    Po otwarciu strony widać ją normalnie... nawet parę postów przeglądnąłem razem ze zdjęciami...

    Jak przewinę główną do zdjęcia z niebieską skodą to to gówno wyskakuje i potem nawet jak przeładuję stronę to wyskakuje od razu... "Not logged in. Please log in to see this page"

    1. no właśnie , MayheM 14/12/21 08:27
      a co dziwne, na żadnej innej stronie, jakie przeglądałem, podobnie też na mojej drugiej stronie o innej tematyce, nic takiego się nie dzieje :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL