Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 42265 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym się teraz testuje, wygrzewa komputery? , Pawelec 26/04/22 19:46
Zatrzymałem się na 3DMark06. Kompik to i5-12gen i RTX3060Ti. Ma być darmowy do pobrania ot tak a nie prze jakieś steamy.

Tom Drwal
LAS Ltd.

  1. OCCT, MSI Kombustor, jak przetrwa, jest ok. , fiskomp 26/04/22 19:55
    123

  2. Od razu zapytam, zanim zadasz pierwsze pytanie po testach. , pwil2 26/04/22 20:29
    A przed zamontowaniem procesora poluzowałeś śruby w sockecie?

    98X3D/96G/5080 HX370/128G
    78X3D/96G/6800 5600H/64G/3060
    1350P/64G 14700T SSD40TB A7m3

    1. A ja nadal czekam żebyś wyjaśni , Wolf 26/04/22 20:58
      Coś ty z tym USB-C wymyślił ;]

      Vey iz mir!

    2. nie, nie luzowałem. , Pawelec 26/04/22 21:15
      Ta płyta ma mieć socket już sprawny. Zresztą OCCT mieli od godziny i jest max 50 stc. Ten problem był chyba tylko w pierwszych płytach.

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

      1. Sprawny był zawsze, tylko za mocno dociskał proca i robił się banan. , fiskomp 26/04/22 22:31
        123

        1. banany się robiły od P4 w górę , Pawelec 26/04/22 23:33
          i to chyba na wszystkich podstawkach jak się kompa dobrze wygrzało.

          Tom Drwal
          LAS Ltd.

  3. no gaz zdrożeje , Pinokio.pi 26/04/22 22:52
    to warto poszukać alternatywnych źródeł ogrzewania :)

    ground.news

    1. To nie dla mnie, mnie nie stać na kompa za 5kilo , Pawelec 26/04/22 23:30
      Syn "programisty 10K"

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

  4. Zadam pytanie , robert71 27/04/22 17:46
    Czy już ten 3dMark2006 chodzi płynnie na obecnych procesorach? Ostatnio jak sprawdzałem na jakiejś i5 to nadal się przycinał :-)

    *** ********** *** ** ******* *******.

    1. chodzi płynnie , Pawelec 27/04/22 22:37
      a na grafice nawet wiatraki się nie kręcą.
      BTW.
      Ja wiem że to dawno było:
      https://twojepc.pl/...wum.php?r=2021&id=138287
      ten komp ma 11116 average
      Chwalenie mode off.

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL