Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 46568 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do speców RTV - moduł CI only 5V co to ? , Doczu 27/04/22 20:34
Kupiłem ostatnio TV i jest tam takie ustrojstwo. Czy da radę do tego podłączyć standardowy moduł np. TechniSat czy Connax ?
Przy okazji ktoś ma wiedzę czy Vectra stosuje właśnie takie standardowe moduły, czy są to jakieś moduły rozszerzone ?

  1. co to za staroć że nie ma CI+ ?? , Artaa 27/04/22 21:09
    generalnie karty operatorów działają, ale musi być CI+ (nie CI)

    mam karty CI+ od UPC na dwóch TV działa OK

    1. SAMSUNG UE55AU8002 , Doczu 27/04/22 23:25
      Ale widzę, że ma CI+
      Określenia CI używałem dla uproszczenia.

      1. W tej chwili wszystko jest CI+ , @GUTEK@ 28/04/22 06:59
        co nie znaczy, że będzie działało. CI od zawsze było dość upierdliwe, w praktyce do puki nie wsadzisz modułu do konkretnego telewizora/tunera nie będziesz wiedział czy się z nim poprawnie dogaduje. Może działać, może nie dzialać, mogą być chwilowe przerwy w obrazie lub przycięcia. Jedynie pozostaje sprawdzić.

        1. Tak też zrobię :) , Doczu 28/04/22 09:22
          Najwyżej moduł pójdzie na Allegro

      2. w tym karta CAM od UPC działa , Artaa 28/04/22 08:22
        bdb

        1. Dzięx za info , Doczu 28/04/22 09:21
          Zobaczę u Vectry ile chcą za moduł. Jak nie to kupię po sąsiedzku w Nowym Elektroniku :)

          1. CAM mogą być parowane z kartą dostępu , Artaa 28/04/22 11:28
            więc dopytaj czy Vectra nie utrudnia... ;-)

            1. No już dopytałem. Utrudnia , Doczu 28/04/22 13:24
              Nie ma opcji by CAM pochodził z innego źródła, ponieważ jest właśnie parowany z karta dostępu, a tym bardziej ze ja mam multiroom i oglądany TV jest w multiroomie.
              Tak czy inaczej temat ogarnięty, ponieważ skonczyła się umowa i przedłużyliśmy z nowym urzadzeniem czyli CAM.

  2. tu masz opis , Artaa 27/04/22 21:18
    przykładowy

    https://scroll.morele.net/...est-i-do-czego-sluzy/

  3. Info dla potomnych , Doczu 4/05/22 16:29
    W Vectrze karta jest sparowana z modułem CI.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL