Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32

 Dzisiaj przeczytano
 44183 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mocowanie do AP , Ramen 27/09/22 16:32
cześć,

muszę zamocować 3 AP dosyć wysoko- potrzebny do tego jakiś uchwyt rurowy, gdzie mogę znaleźć sklep z takim towarem? Wszędzie Ubiquity lub jakieś inne- ktoś, coś?

Tu był podpis

  1. Uchwyt rurowy? , ligand17 27/09/22 17:09
    Coś jak do montowania anteny? Może w jakimś lokalnym sklepie RTV?
    Coś jak tutaj?
    https://www.anprel.sklep.pl/...hwyty-antenowe.html
    Czy tutaj?
    https://allegro.pl/...362?string=obejma%20kominowa

    1. dipola przekopałem , Ramen 27/09/22 17:18
      chodzi o to, czy AP mają standardowy rozstaw otworów montażowych, jak przy TV i monitorach (vesa) ? Muszę opuścić AP o min 40cm (z 4m na 3,5m)- wymyśliłem coś takiego https://www.x-kom.pl/...-projektora-art-p-108.html
      teoretycznie powinien pasować, ale:
      - AP będę miał w ręce dopiero przy montażu
      - nie znam rozstawu otworów, stąd to całe zamieszanie

      Tu był podpis

      1. Pfffffff , ligand17 27/09/22 21:13
        Oczywiście, że każdy producent ma swoje widzimisię i daje taki rozstaw, jaki mu akurat pasuje. Nawet w ramach danego producenta poszczególne modele mogą mieć różne rozstawy.
        Może zamiast gotowych mocowań prościej będzie skorzystać z "samoróbek"? Kawałek "masztu" + uchwyt + mocowanie z trytek? Albo coś wydrukowane w 3D? Bo półka na projektor to chyba zbytnia ekstrawagancja?

        1. musi być stabilne , Ramen 27/09/22 21:39
          i potencjalnie łatwe do demontażu- trytytki odpadają, myślałem o jakiś samoróbce, ale nie chce mi się wierzyć, że nie ma gotowych "uniwersalnych" rozwiązań na rynku...

          Tu był podpis

          1. Możesz , ligand17 27/09/22 21:42
            próbować z półkami na projektory. Ale to chyba zbyt wysublimowane rozwiązanie na potrzebę opuszczenia AP spod sufitu trochę niżej. Może lepiej zwykły maszt + obejma + coś zrobione na szybko na drukarce 3D?

  2. jesli wysoko , wrrr 27/09/22 18:05
    oznacza na zewnatrz budynku, rozwaz rurke ze stali nierdzewniej (a nie jakies malowane/cynkowane) o ile zalezy ci na jakiejs estetyce po latach

    moze napisz do dostawcy co to za AP i jakie ma obejmy zebys mogl odpowiedniej srednicy uchwyt zdarzyc kupic?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL