Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39105 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Które chłodzenie jest lepsze , etranger 27/10/22 13:01
Evga CLC 240 czy może Freezer 2 280, oba mogę kupić po 70€. Pincet video już oglądałem ale ze to relatywnie wiekowe konstrukcje to testowane były na procesorach o poborze mocy porównywalnym z tania dioda led. Ktoś może coś powiedzieć? Potrzebuje to do I7 6950x.

IStal sie switch:)

  1. Arctic. Większa rozmiarowo chłodnica i do tego 32mm. EVGA to slim. , fiskomp 28/10/22 07:31
    Do tego masz chłodzenie mosfetów, a ten wentylatorek jest niesłyszalny.

  2. Gdzie można kupić te chłodzenie w takiej cenie ? , fiskomp 28/10/22 07:33
    Chętnie bym przytulił.

  3. przesiaduje na ebay, rakuten , etranger 30/10/22 08:33
    oprocz tego amazon i kilka lokalnych sklepow. Teraz mozna Arctic wyrwac na na amazon nowy za96.99 euro z darmowa przesylka
    https://www.amazon.fr/...280%2Caps%2C75&sr=8-2

    IStal sie switch:)

  4. evga clc 280 oczywiscie nowy , etranger 30/10/22 08:35
    https://www.amazon.fr/...2C178&sr=8-5&th=1

    IStal sie switch:)

  5. evga clc 240 , etranger 30/10/22 08:36
    https://www.amazon.fr/...0%2Caps%2C100&sr=8-11

    IStal sie switch:)

  6. pomijajac to , kupilem Aectic , etranger 30/10/22 08:39
    Choc EVGA wyglada lepiej, poki co moj I7 6950x jeszcze gdzies w Chinach jest ciagniety przez malego zoltka na wozku wiec zamontowalem e5 2660 V3

    IStal sie switch:)

  7. Moj Freezer byl uzywany, ale dostalem , etranger 30/10/22 08:42
    Fakture z piecioletnia gwarancja czyli zostalo mi jeszcze 3.5 roku gwarancji i sprawdzilem na stronie producenta , to nie jest egzemplarz z problemami.

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL