Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 42196 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OUTLOOK - dwa pytania. , gromki_86 21/11/22 12:43
1. Da się jakoś sensownie używać szukajki w tym sofcie? Np. chcę znaleźć folder o nazwie "TRAMWAJ". Woisuję w pole wyszukiwania tramwaj i mam maile z tym słowem, ale chcę tylko folder znaleźć.

2. Jak już znajdę jakąś wiadomość i na nią najadę myszką pokazuje się dymek "W folderze: TRAMWAJ". Da się jakoś "skoczyć" do tego folderu? Pod ppm nic takiego nie widzę.
  1. a może to , Raffi 21/11/22 14:10

    https://pl.extendoffice.com/...ch-exact-match.html

  2. wyszukiwanie , Wedrowiec 21/11/22 15:47
    w tym wynalazku to tragedia. Dlatego przesiadłem się na thunderbirda. Serio, po wielu latach na outlooku kilka lat temu po kolejnych "ulepszeniach" stwierdziłem, że to po prostu nie nadaje się do użytku. Syf kiła i mogiła. A wyszukiwanie to już tragedia do kwadratu. I jak wcześniej outlook przy TB to było mistrzostwo świata, TB to była tragedia (chociażby z powodu ograniczenia ilości/wielkości maili - podajże powyżej 2GB klękał) tak teraz w kolejnej robocie, przy kolejnym kompie ekspresowo wywalam ze skrótów outlooka i od razu thunderbird.

    Pewnie są lepsze programy do poczty ale TB przy outlooku to program mistrzowski.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. CTRL+SHIFT+F i przegladaj , ili@s 23/11/22 20:49
    pokaze drzewo katalogow - chyba tylko tyle mozna

    1. Nie działa... , gromki_86 24/11/22 11:32
      Tzn otwiera się okno wyszukiwania, ale nie ma tego czxego szukam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL