Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 42112 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mBank - co klient to inna oferta??? , DrLamok 24/11/22 12:16
Czy to normalne ??
Dwóch klientów mBanku... to samo eKonto... jeden i drugi mają kompletnie inne oferty lokat i kont oszczędnościowych...

U jednego 8% na nowe środki (i nie ma żadnej lokaty na obecnie posiadane środki, oprócz jakiegoś 0.5%), oraz oferta konta oszczędnościowego 8% (na 3 miesiące) gdzie można wpłacać i wypłacać do woli bez utraty odsetek..

U drugiego oferta lokaty 3 miesięcznej 7% na dowolne środki (obecnie posiadane lub nowe)

czy to normalne ? :) ten pierwszy chciał założyć lokatę 3 miesięczną na 7% a nie ma takiej opcji...

  1. po pierwsze, tak to normalne a na infolinii moze dostac jeszce inna oferte , Kenny 24/11/22 12:39
    Po drugie ta promocja to zart bo jest tylko na nowe srodki, a nowe srodki sa zdefionwane jako roznica salda pomiezy 16 listopada a dniem wniosku. Wiec o ile przez ostatni tydzien nie odziedziczyl spadku albo wrzucil jakiejs kasy z innego banku, to szkoda zachodu.

    .:Pozdrowienia:.

    1. ja przelałem kasę , bajbusek 24/11/22 13:14
      do innego banku a tydzień później wrzuciłem na konto w mBanku - mam całą kwotę na 8% na 3 miesiące na koncie oszczędnościowym. Już do mnie dzwonili i pytali czy po tym czasie nie chciałbym lokaty na tych samych warunkach założyć ...

      1. o najs , Kenny 24/11/22 13:24
        ja sie za pozno zorientowalem i juz bylo po 16. :/

        .:Pozdrowienia:.

    2. spoko.. to 7% jest na dowolne środki.. nie tylko nowe , DrLamok 24/11/22 13:43
      i właśnie o to chodzi żeby ten pierwszy mógł skorzystać.
      Jak nie to będziemy "kombinować"

      na czacie mBanku narazie nie odpisują... najwyżej do nich zadzwonię.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL