Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 42308 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przemówienia motywacyjne szefów... , ulan 15/06/23 11:48
mogą być nie tylko śmiertelne nudne ale dosłownie śmiertelne jak na poniższym linku ;)
https://wiadomosci.gazeta.pl/..._v=739#s=BoxOpLink

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. No i pięknie , El Vis 15/06/23 12:30
    To było trochę jak gra w kręgle ;-)

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  2. Dobrze, że , NimnuL-Redakcja 15/06/23 16:39
    korporacyjnego power pointa nie wyświetlili, bo ofiar byłoby więcej ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. im tych baranów jest mniej tym lepiej , Pawelec 18/06/23 13:39
    zajumają pralkę choć nie mają bieżącej wody. Mają telefony a nie kumają co to logowanie do BTSu. Znaczy tam też są tacy co kumają ale są w promilu.
    IMHO - mamy 3WW. Tylko robimy to rękami i ciałami Ukraińców. My dajemy sprzęt a oni ciała. I niech ich pogonią za Ural. Tego sobie życzę.
    BTW - mojego Dziadka niemcy zabrali do niewoli. Wrócił tysiącparę kilometrów na nogach bo go oswoboditiele z jadącego pociągu wyrzucili. Zawsze ale to ZAWSZE powtarzał że ruskie to dzicz a niemce to kulturalny naród. Mówił to człowiek którego zabrali w niewolę! Ale zastali go jak akurat robił pracę w polu (bo był rolnikiem) - zostawili jednego z karabinem, kazali dokończyć robotę w polu, oporządzić konia i dopiero iść w niewolę. I zawsze mówił że "ruskie to dzicz"
    BTW2 - wybudowali obok mnie osiedle. Już nawet nie bliźniaki ale czworaki. Mieszkają Polacy, Ukraińcy i Rosjanie. Rozmawiam z nimi. To są inni ludzie. Zupełnie inaczej gada się jak "somsiad przez siadkę" a nie oficjalne info.
    Nie wiem gdzie to zajdzie. Ale niech ich pogonią za Ural.Nie lubię putina i popleczników. Rosjanie sami muszą zrobić z tym porządek. Tak samo Białorusini.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL