Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39714 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

o Warszawie , RoBakk 26/09/23 16:22
w zasadzie o warszawiance ROKU:

"To jest kpina. Plebiscyt Warszawianka Roku miał pokazywać wyjątkowe osoby, które każdego dnia zmieniają na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Kto znalazł się w finałowej 10-tce i za co? Poczytajcie....

https://x.com/...a/status/1706390803885564338?s=20
...

co się dziwić - Lewica króluje u tych (starych?) boardowiczów którzy zdecydowali się ujawnić wyniki z Latarnika w poprzednim wątku,
choć się temu dziwię, jeżeli to weterani tego forum i powinni pamiętać lata 80-te ;)



Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik

  1. Lewica czyli teoretyczna równość. , Matti 26/09/23 16:29
    Czy istnieje plebiscyt na Warszawianina roku?

    1. ta teoria , RoBakk 26/09/23 16:31
      nie sprawdziła się w praktyce ;)

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

  2. Nic nowego, pamiętam oburzenie, że jakiś tytuł bodaj kobiety 100lecia , XTC 26/09/23 18:00
    Zamiast np. MCSkłodowskiej dostała św.Faustyna. Ale z tych oburzonych nikt nie pamięta, kto ten plebiscyt zorganizował i że prowadził w nim niejaki Grodzka. Wtedy pewnie byłaby radość i klepanie się po plecach jakie jaja.

    Linux

  3. a jak człowiekiem wprost zostaje prezes , Chrisu 27/09/23 00:10
    to jest OK?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. serio stawiasz znak równości , MARtiuS 27/09/23 08:40
      pomiędzy prezesem jakim by nie był doktorem nauk prawnych z którym nie potrafią poradzić sobie "elyty intelektualne" kraju z tymi wyżej? Rozumiem, że można nienawidzić pisu, kaczyńskiego ale urwa mać! odrobina zdrowego rozsądku by się przydała.

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

      1. serio? , Chrisu 27/09/23 11:08
        Jak można pisać o jakimś plebiscycie NIC nie pisząc o zasadach jakie w nim panują?
        Wiesz (TERAZ, nie za chwilę z gugla) jaki jest regulamin?
        Wiesz dlaczego inne osoby nie zostały mianowane do plebiscytu? Może inne środowiska go po prostu zbojkotowały i tyle...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL