Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39504 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[sprzedam] 4 opony Continental CrossContact LX Sport 255/45 R20 105 H , Venom79 11/10/23 16:15
Cześć.

Rok temu kupiłem prawie nowe auto z 4 oponami letnimi jak w tytule. Pojeździłem trochę i przed zimą, przy stanie licznika 7600 km zmieniłem opony na wielosezonowe. Od tego czasu opony trzymam w garażu i jakoś nie miałem nigdy czasu, żeby je wystawić, więc teraz to ogarniam.
Komplet nowych kosztuje ponad 6000 PLN, ja bym chciał dostać za moje jedną trzecią ceny, czyli 2000. Odbiór osobisty w okolicy Warszawy, gotówka przy odbiorze.
Tu jeszcze link do opon:
https://www.sklepopon.com/...-105-h-xlfrvol-104344

Pozdr.
Ven

Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  1. fajne opony , bajbusek 13/10/23 11:45
    jakbym mial sprzet 4x4 to szedlbym jak dzik w maliny :)

    1. se chyba jaja robisz , etranger 13/10/23 16:23
      Jak dzik w maliny to można na BF KM2/3, od bidy na KO2, ale nie na tych slickach :)
      A i tak BF należą do jeszcze w miarę cywilnych opon.

      IStal sie switch:)

      1. a Ty nadinterpretujesz , bajbusek 14/10/23 21:42
        kto powiedział o jeździe w terenie na tych oponach ?
        To są bardzo dobre opony na suchy/mokry asfalt dla mocnego auta (SUV) 4x4
        A Ty wyjezdzasz z oponami typu mud - terrain :D

        1. Celna uwaga, wybacz ale od 2008 roku 4x4 kojarzy mi sie tylko z topieniem po klamki , etranger 18/10/23 05:45
          Zapominam ze produkują wózki z 4x4 które maja się dobrze trzymać asfaltu.

          IStal sie switch:)

          1. spoko , bajbusek 19/10/23 20:59
            ja nie pomyslalem, ze „dzik w maliny ” sie skojarzy z off-roadem :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL