Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39772 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lokalizator GPS a Policja- ktoś miał nieprzyjemność sprawdzić jak działa? , Demo 12/10/23 17:53
Chowam sobie lokalizator GPS np w aucie, motocyklu, rowerze. Ruchomość skradziona, dzwonię na Policję, że ukradli i moja własność jest np. 15km od centrum, zmierza w stronę miejscowości X. Policja reaguje czy może: ok, przyjmujemy zgłoszenie, za tydzień ktoś się tym zajmie?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. Nie znam się , patinka 12/10/23 19:13
    ..ale myślę że każdy lub prawie każdy złodziej będzie używał zagluszarki gps. Ale ty nie o to w sumie pytałeś:)

    1. Jak kradna , Kenny 12/10/23 21:14
      lamborghini to pewnie tak, ale w tanim moto albo drogim rowerze to nie ten target

      Co do pytania, wg mnie duzo zalezy co powiesz, jak powyzsze, to pewnue bedzie slabo. Ale jak pojdziesz w kierunku: przed chwila ukradli mi moto, gonie goscia, widze gdzie jest... to bedzie lepszy rezultat.

      .:Pozdrowienia:.

      1. urządzenie , Hitman 13/10/23 11:27
        z wtyczką do zapalniczki kosztuje flaszkę - lepsiejsze widzę po 200zł na usb.. to raczej nie jest przeszkodą - dawno dawno temu złodzieje bojąc się tego typu rzeczy zostawiali autko na "widoku" i jak np po tygodniu nie było przypału - zabierali do dziupli - dziś zagłuszarka kilka godzin i autko jest rozebrane na części..

        Teoretycznie okłamywanie samego siebie
        jest niemożliwe. W praktyce robi to
        każdy z nas.

        1. szukam czegoś co po prostu działa , Demo 14/10/23 10:15
          może być i 200 pln. Coś co wsadzę do ruchomości i ma śmigać, ale kompletnie nie znam tematu i nie wiem czy któreś urządzenia a wraz z nimi apki są lepsze/ gorsze.

          napisalbym swoj config,ale sie nie
          zmiescil:(

          1. każde działa , Hitman 14/10/23 10:39
            bo to nie jest rocket science - kwestia zasięgu i ilości zagłuszanych pasm - nie czuję się osobą, która może mówić co jest lepsze czy gorsze dlatego nic nie polecę - kup na allegro i zobacz czy spełnia Twoje oczekiwania - najwyżej oddasz..

            Teoretycznie okłamywanie samego siebie
            jest niemożliwe. W praktyce robi to
            każdy z nas.

          2. zwykły tracker , Nikita_Bennet 17/10/23 18:24
            co na pepper.pl jest poniżej 50zł co kwartał.
            Karta sim za max 30-50zł/rok żeby był transfer i raz na 10-14 dni naładować baterię w sensie podpiąć do usb.
            Ja bawiłem sie w innym celu i wiadomo o której i gdzie pojazd zaparkował i o której wyruszył i na tym mi zależało.

            nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL