Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20

 Dzisiaj przeczytano
 46723 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WIN] Akywacja Win 11 kluczem Win 7 , Chavez 30/10/23 11:06
Dzień dobry.
U mnie nieco inna sytuacja niż poniżej u kolegi off. Mianowicie zakupiłem nowego lapka bez systemu. Zainstalowałem win 11 i wklepałem klucz ze starego della z win 7 (naklejka pod spodem). Windows się aktywował. Po kilku dniach wyskakuje komunikat o aktywacji. Klikam rozwiązywanie problemu i wyskakuje komunikat, że aktywowano pomyślnie system. Spokój na jakieś dwa dni i to samo. Da radę czy sprawa przegrana ?

PS. ten win 7 to wg. Microsoftu kompilacja, która nadawała się do aktualizacji na 10 i 11.

  1. MS zmienił warunki od kilku tygodni , Artaa 30/10/23 11:16
    dobrze już było i się skończyło, niestety

    1. No ok , Chavez 30/10/23 12:15
      Czyli muszę nowy system zakupić. Pytanie-czy mogę wklepać w ten co mam nowy klucz, czy system trzeba od nowa stawiać? Instalować swoje progsy i ustawiać wszystko od nowa to gehenna będzie:((

      1. jak będzie nowy to bez problemu wklepiesz , Artaa 30/10/23 12:19
        kiedyś testowałem w W10

    2. pewnie w internecie są jakieś rozwiązania , Artaa 30/10/23 12:20
      tego problemu...
      ;-)

  2. Zobacz na swoim koncie M$ czy ten Dell nie jest aktywny, dlatego odwala aktywację. , fiskomp 30/10/23 23:03
    Tam chyba trzeba go "zezłomować" i zwolnić licencję.
    Wtedy aktywować można na nowym sprzęcie jako OEM z odzysku.

    1. Dzięki , Chavez 31/10/23 15:02
      może to jest to. Wywaliłem tego dell'a. Zobaczę co będzie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL