Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 31485 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ANDROID] Klient pocztowy IMAP z zapisywaniem kopii na telefonie , Kraszan 22/08/24 08:39
Cześć.

Otóż tak. Mam androida, mam standardową aplikację gmail, korzystam z kilku kont, POP3, IMAP. Działa. Ale nie tak jak w Thunderbirdzie na kompie.

Co potrzebuję? Firmowe tematy mam na gmailu jako IMAP. Poczta jest działa, odbiera, wysyła. Jednak mam problem z wyszukiwaniem. Gdy czegoś szukam trwa to stasznie wolno i wyszukuje sobie niepełne wyniki lub pomija stare maile. Nie szuka w wysłanych. Dodatkowo jak ręcznie chce przeglądać wysłane to zaczytuje cześć, potem masz wczytaj dalej i jak szukam maili z 2023 to muszę się nieźle naklikać ręcznie, bo wyszukiwarka tego nie ogarnie.

Czy znacie coś co obsługiwałoby imapa, dodatkowo zapisywało kopie na telefonie poczty by to sprawniej chodziło, do wszystkiego był dostęp offline (w sensie tego co już przyszło)?

Dzięki.

  1. Wieki szukalem prostego i sensownego klienta , Kenny 22/08/24 10:23
    po tym jak przesiaglem sie z LG i ich wlasnego. Stanelo na BlueMail.

    Nie uzywam do Gmaila, ale do Home. I tak, mam po imapie, i to co jest scigniete smiga offline wraz z wyszukiwaniem.

    .:Pozdrowienia:.

    1. głos na BlueMail, , Matti 22/08/24 10:59
      używam od lat, zero problemów.

  2. +1 na BlueMail, , Piwomir 23/08/24 22:18
    używam od wielu lat, brak problemów

  3. Dziękuję, sprawdzę. , Kraszan 25/08/24 10:04
    Ja wieki temu korzystałem z klienta samsunga na samsungu i było ok. Potem przesiadka i gmail i udreka z nim. Sprawdze tego Waszego Blue. Zapomnialem jeszcze dopisac, ze w gmailu niektore załaczniki nie chcialy sie sciagac..

    Dziekuje raz jeszcze.

    1. REWELKA , Kraszan 25/08/24 11:39
      mam juz nowy program. DZIEKUJE.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL