Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23786 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Używacie AtlasOS zamiast czystego W11 , Ad@mus 2/10/25 21:43
Czy w nim możliwość zrobienia aktualizacji gdy ma się 23h2 AtlasOS na 24h2 lub teraz na 25h2?

Brunetki, Blondynki, wszystkie jak
foczki, jedna obok drugiej !!!!!!!

  1. nie, nie uzywamy , elliot_pl 2/10/25 23:47
    dziwnych ulepow, bo wolimy miec swiety spokoj. A na pytanie odpowiedz znajduje sie w ich FAQ:

    https://docs.atlasos.net/...al-faq/updating-atlas/

    If you're on version 0.4.0 or later, Atlas supports cumulative Windows Updates. This means you'll receive regular security and quality patches directly from Microsoft. When future major Windows versions (like 24H2) and new Atlas releases (like v0.5) become available, you'll be able to update smoothly.

    W skrocie, jesli siedzisz na wersji ponizej 0.4.0 to czeka cie reinstall.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. co to za ulep , marcin502 3/10/25 10:37
    i po co to komu? win11 z pudelka juz wq, ma problem nawet z rozmieszczeniem przyciskow paska zadan zeby nie łaczyły się.

    1. zajrzyj do opcji taskbar'a , Master/Pentium 7/10/25 15:07
      masz tam wylaczniki laczenia. Probowales z nich korzystac?

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  3. a napisz coś wiecej , Killer 3/10/25 11:47
    co Ci ten AtlasOS poprawił ?

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  4. nie zamula tak mojego miniPC , Ad@mus 6/10/25 22:07
    na czystym systemie było słabo więc zainstalowałem AtlasOS (pół roku temu) w wersji 0.4.0 i jest super. Teraz pasowałoby coś zaktualizować.
    Wszystkie aktualizacje te małe normalnie się instalowały ale już 24H2 nie dostanę. A 25H2 już podobno leci.

    Brunetki, Blondynki, wszystkie jak
    foczki, jedna obok drugiej !!!!!!!

    1. jaka specyfikacja tego mini PC? , Master/Pentium 7/10/25 15:05
      CPU, RAM, SSD.
      Miewam sporo NUC'ow i mini PC dookola i Windows 11 dziala na nich bez wiekszych problemow.

      Co do ciebie. Na tyle co czytalem instrukcje z ich strony to mozesz teraz zainstalowac Windows 11 24H2 nakladkowo (zachowaj dane uzytkownika oraz aplikacje) a pozniej przystopic do rekonfiguracji/odchudzania wedlug instrukcji z AtlasOS.
      25H2 instaluje sie enablement package wiec update 24H2->25H2 nie bedzie wymagal kolejnej instalacji "nakladkowej".

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL