|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A K T U A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Z przykrością stwierdzam, że gry idiocieją z roku rok :-( , gromki_86 23/06/26 19:28 Lubię gry w rodzaju GTA czy MAFIA, RDR czy podobne.
Z niecierpliwością czekałem na Mafią Old COuntry, bo lubię tę serię, klimat itd.
Jak ja się kurde zawiodłem...
Pierwsze kilka godzin grania - flaki z olejem i to okrutne. Liniowość aż boli, masz iść do punktu X i jak wyjdziesz poza wytyczoną ścieżkę to komunikat, że masz wrócić.
Jak gdzieś masz iść, to cię znaczniki ekranu prowadzą za rączkę. Dialogi mogą czyścić buty dialogom z RDR. Zdarzało się, że jechałem gdzieś konno i w tym czasie oglądałem coś na TVN turbo, bo jazda to nuda.
Jakieś dziwne "przeszkadzajki" po drodze, gdzieś masz jechać, ale musisz się zatrzymać po jakąś nie wnoszącą nic pierdołę i jedziesz dalej.
Chcesz pobiec, ale mechanizm gry w tym miejscu uważa, że jednak możesz tylko iść. Wsadzasz ludzia do skrzyni (chowasz) i jak chcesz wsadzić drugiego, to tego pierwszego już nie ma, pewnie mole zjadły.
I tak bym mógł długo. SŁabiutka gra, nie polecam.
|
|
|
|
 |
 |
 |
|
 |
O D P O W I E D Z N A P Y T A N I E |
 |
| |
|
Dzięki Rejestracji w naszym serwisie można uzyskać dostęp do zamieszczania Komentarzy do newsów oraz własnych informacji w działach Board oraz Giełda. Wystarczy podać ksywkę, hasło oraz e-mail.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|