|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A K T U A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Cofnęliśmy sie o 10 lat , rookie 18/08/26 15:56 Obecny kryzys RAM doprowadził do absurdalnych sytuacji. Już pojawiają się telefony AD2026 z 2GB RAM, producenci tv zmniejszają z 1.5-2 GB RAM na 1GB RAM, za chwilę będzie mulić też GPS jak wpakują tam 512MB RAM.
Obecnie cofnęliśmy się do 2016r, 8giga pamięci w kompie ma starczyć :(
Tylko dziwię się producentom elektroniki że nie protestują, bo jak producenci telefonów mają sprzedać topowy sprzęt z 4GB RAM jak niedawno dawali 12 GB...- sami producenci elektroniki zaorają rynek konsumencki , ekspert_IT 18/08/26 19:31
Kto kupi ich produkty jak większości społeczeństwa na to nie stać? Niedługo komputer średniej klasy będzie jak laptop w latach 90- czyli nieosiągalnym marzeniem...- Będziesz mógł sobie wynająć , Chrisu 18/08/26 19:34
albo miećw domu tylko terminal, a spece od marketingu wytłumaczą ci, że "tak jest lepiej dla ciebie!". /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ - nie będziesz miał nic , Demo 19/08/26 07:26
i będziesz szczęśliwy :)napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:( - Ale tak patrząc obiektywnie... , Dexter 19/08/26 10:20
Im mniej mam (albo korzystam) tym jestem jednak szczęśliwszy.
Zwłaszcza na wyjazdach to widzę - bez telewizora, internetu, bez kompa, bez zasięgu - jestem jednak spokojniejszy :-)Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - najpierw zabiorą ci wyjazdy ;) , Chrisu 19/08/26 18:10
będziesz mógł sobie TV z chipsami w ręku oglądać ;) /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\
- Może apki wreszcie zaczną normalnie pisać. , Chrisu 18/08/26 19:33
Długo miałem ten sam zestaw apek. w telefonie z 4 GB ROM zajmowały jakiś 1 GB. Jak miałem 8 GB ROM to same aktualizacje je zatkały. Jak widzę obecnie apki w stylu "latarka SOS" które mają po 300 MB i chcą dostępu do wszystkiego to zastanawiam się WTF??? /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ - A moze nalezaloby przepisac Androida , etranger 18/08/26 20:23
ale nie na kolanie w Indiach.IStal sie switch:) - ejajem? , Wedrowiec 19/08/26 21:49
:D
Za gruby żart. Z Twojej strony ;)"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani"
- AMD wlasnie... , metacom 18/08/26 20:44
...wrocilo do kart garficznych z 4 GB a mowilo sie, ze 4 GB juz nie ma sensu...Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą. - W zasadzie nie wiadomo po co, to znaczy chodza sluchy , etranger 18/08/26 21:15
ze maja tony kawałków wytopionego krzemu gdzie cos niedomaga i można je użyć żeby nie wywalać do sieci a cos może nawet zarobić. Moim zdanie kupowanie tego to absurd, bo juz APU z 780 radzi sobie dobrze a nie potrzeba dodatkowych 100 watt.
Ale, za chwile już za momencik, beda święta, Action już wywaliło ozdoby na Halloween, wiec to naprawdę już blisko :) Wiec supermarkety beda miały sianokosy.
ŚWIĄTECZNY CUD TECHNOLOGII: KOMPUTER GAMINGOWO-NAUKOWY „KOMPOZYT 2026”!
Szukasz idealnego prezentu pod choinkę, który połączy naukę, pasję i ultra-nowoczesną rozrywkę? Supermarket Gigamarket prezentuje potęgę inżynierii zamkniętą w obudowie z prawdziwego plastiku!
Oto potwór wydajności zaprojektowany z myślą o przyszłości Twojego dziecka:
Pamięć RAM: Potężne 8 GB! Wielozadaniowość nowej ery! Pozwala na jednoczesne otworzenie kalkulatora, notatnika oraz nawet do trzech kart w przeglądarce bez natychmiastowego wybuchu systemu!
Dysk SSD: Gigantyczne 512 GB! Prędkość światła! Zmieścisz tu system operacyjny, dwa zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz całą jedną współczesną grę (pod warunkiem, że nie ma aktualizacji).
GWOŹDŹ PROGRAMU: Karta Graficzna RX 9050 z NIESAMOWITYMI 4 GB VRAM!
Tak, dobrze widzisz! Przełomowa architektura RDNA 4 wkracza pod Twoją strzechę! Dzięki zintegrowanej mikro-strukturze obliczeniowej i technologii symulacji fotonów, ta DEDYKOWANA jednostka graficzna dostarczy niezapomnianych wrażeń wizualnych. 4 gigabajty ultra-szybkiej pamięci to absolutne apogeum techniczne, które pozwoli ujrzeć menu główne każdej nowej gry w stabilnych 12 klatkach na sekundę!
Idealny zestaw do:
Naukowej analizy komunikatów „Out of Memory” i zgłębiania tajników pliku stronnicowania.
Rozwijania zainteresowań z zakresu cierpliwości, pokory oraz zaawansowanej optymalizacji ustawień graficznych (wszystko na Ultra Low).
E-sportu! Pasjans i Saper jeszcze nigdy nie działały z taką płynnością!
Nie daj się wyprzedzić sąsiadom! Kup już dziś i zobacz łzy w oczach dziecka, gdy zda sobie sprawę, co naprawdę dostało pod choinkę!
IStal sie switch:)
- dokąd bańka AI nie , ulan 19/08/26 13:15
jebnie, to niestety tak będzie :(pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." |
|
|
|
 |
 |
 |
|
 |
O D P O W I E D Z N A P Y T A N I E |
 |
| |
|
Dzięki Rejestracji w naszym serwisie można uzyskać dostęp do zamieszczania Komentarzy do newsów oraz własnych informacji w działach Board oraz Giełda. Wystarczy podać ksywkę, hasło oraz e-mail.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|