Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
T P C  -  S H O P
    

OFICJALNE KOSZULKI 'TWOJEPC' wersja 2.0

Mamy przyjemność zaprezentować Wam, Czytelnikom, dla których logo TwojePC na piersi to sprawa Honoru, drugą edycję koszulek TwojePC.pl. Serdecznie zapraszamy do uważnego zapoznania się z opisem oferowanych koszulek oraz oczywiście do zakupów. Tym razem stawiamy na jakość, aby zadowolenie z koszulki TwojePC było jak największe. Życzymy przyjemnego noszenia :)

Nadruk na koszulkach wykonany został przy pomocy technologii termonadruku na folii Flex, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością na pranie oraz rozciąganie. Kolory pozostają żywe, a nadruk nie pęka (sprawdziliśmy osobiście!). Nadruk znajduje się w dwóch miejscach - na piersi (logo) oraz na lewym rękawku (piorunek oraz adres WWW).

Oficjalny TOPIC na Boardzie do dyskusji o koszulkach.


» »   Koszulka T-Shirt "Ciemna" Fruit of the Loom

  

  
Koszulka Czarna - Fruit of the Loom
Na zdjęciu rozmiar "S", wzrost modela 178 cm (kliknij, aby powiększyć)

Koszulka czarna jest marki Fruit of the Loom. Jest to najlepsza gatunkowo koszulka z oferty FOTL - Super Premium ze 100% bawełny o gramaturze 195g. Jest mało rozciągliwa, a więc nie podlega deformacji. Dokładne wymiary dostępnej rozmiarówki:

Rozmiarówka


» »   Koszulka T-Shirt "Jasna" Promo Stars

  

  
Koszulka Jasna - Promo Stars
Na zdjęciu rozmiar "M", wzrost modela 180 cm (kliknij, aby powiększyć)

Koszulka jasna została wykonana na produkcie firmy Promo Stars. Jest to najlepsza gatunkowo koszulka z oferty Promo Stars - model Premium Weight posiadająca gramaturę 190g, wykonana ze 100% bawełny. Kolor koszulki można określić jako szaro-beżowy. Jest również mało rozciągliwa, a więc nie podlega deformacji. Dokładne wymiary dostępnej rozmiarówki:

Rozmiarówka


(*) Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że przy tym samym rozmiarze wymiary koszulek Promo Stars (jasne) są nieco większe niż w przypadku ich odpowiedników Fruit of the Loom (czarne). Prosimy wziąć ten fakt pod uwagę przy wyborze rozmiaru.

Info:

Szerokość została zmierzona w najszerszym miejscu pod rękawami, zaś długość od górnej krawędzi ściągacza na karku z tyłu, do dolnej krawędzi.

Rozmiary są europejskie a nie chińskie, więc "L" to naprawdę Large :) Dla przeciętnego faceta o wzroście 175cm i wadze 75kg proponuje Fruit of the Loom rozmiar "L" lub "XL", zaś Promo Stars "M" lub "L".

Dla chętnych przewidujemy również koszulki damskie - foto - Fruit Of The Loom Valueweight-T Lady Fit (tylko Czarna) w cenie 36 zł oraz POLO Promostars Polo Heavy (Czarna) w cenie 49 zł. W przypadku chęci zakupu prosimy o indywidualne zamówienie bezpośrednio drogą e-mail. Rodzaj i miejsc nadruku takie same jak w przypadku T-Shirtów.


» »   Dodatkowe informacje...
Aby zamówić u nas koszulkę, należy wypełnić poniższy formularz. Po złożeniu zamówienia otrzymacie na adres e-mail specjalny LINK, dzięki któremu potwierdzicie swoje zamówienie. Dopiero tak potwierdzone zamówienie będzie WAŻNE i przejdzie w stan realizacji. W przypadku dużego zamówienia możemy poprosić o dodatkowe potwierdzenie. Czas realizacji od 7 do 14 dni. Poprzez e-mail zostanie podana informacja o wysyłce koszulek.

Za koszulki można zapłacić z góry przelewem (do mBanku, dokładne dane znajdą się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia) lub przy odbiorze - wówczas opłata kosztów wysyłki jest wyższa z uwagi na dopłatę kwoty pobraniowej. Zamówienia od 3 sztuk w górę realizujemy tylko poprzez płatność przelewem. Przy płatności przelewem koszt wysyłki wynosi 8 zł, zaś przy wysyłce za pobraniem - koszt wynosi 10 zł.

W przypadku dodatkowych pytań i pomocy czekamy pod tym adresem e-mail.


FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY

Imię:  
Nazwisko:  
Ulica, nr domu i lokalu:  
Kod pocztowy:  
Miejscowość:  
Województwo:  
E-mail:  
Telefon:  


KOSZULKA CIEMNA (CZARNA)

Wzór koszulki

Cena: 30 zł


KOSZULKA JASNA (SZARA)

Wzór koszulki

Cena: 30 zł

Rozmiar S   Zamawiam:   Rozmiar S   Zamawiam:  
Rozmiar M   Zamawiam:   Rozmiar M   Zamawiam:  
Rozmiar L   Zamawiam:   Rozmiar L   Zamawiam:  
Rozmiar XL   Zamawiam:   Rozmiar XL   Zamawiam:  
Rozmiar XXL   Zamawiam:   Rozmiar XXL   Zamawiam:  

- - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - -

  10 zł - Płatność przy odbiorze
  8 zł - Płatność przelewem 


   Całkowita cena wyniesie zł   


Wysyłając zamówienie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TwojePC jako Administratora danych, w celach koniecznych do prawidłowego zrealizowania przesyłki. Informujemy również o przysługującym Pani/Panu prawie wglądu i modyfikowania swoich danych osobowych. Podstawa prawna: Art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2020, TwojePC.PL