Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
T P C  -  S H O P
    

1. OFICJALNE KOSZULKI TWOJEPC

Pierwszym produktem jaki znalazł się w sklepie TPC jest nasza oficjalna koszulka (klasyczny T-shirt) dostępna w dwóch wersjach: jasnej oraz ciemnej z nadrukiem wykorzystując sitodruk. Jest to najpopularniejsza metoda stosowana do nadruków na odzieży. Sitodruk charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania jak i prania odzieży oraz długotrwałym utrzymaniem kolorów.

   a) opis koszulki

Ciemna koszulka jest koloru czarnego z logiem na lewej piersi (długość 95 mm) oraz adresem www.twojepc.pl (90 mm) na prawym rękawku. Jasna koszulka jest koloru beżowego, posiada również logo na lewej piersi oraz adres www.twojepc.pl na prawym rękawku. Barwy logo TWOJEPC i koszulek zostały tak dobrane, aby przypominały te występujące na stronie TPC. Kolor pomarańczy w logo na beżowej koszulce został troszkę bardziej wyostrzony. Materiał użyty do obydwu wersji koszulek jest ten sam - koszulka firmy AMERICA'S BEST o gramaturze 145g. Koszulki dostępne są w czterech rozmiarach: M, L, XL i XXL. Od razu informuje, że rozmiar L jest w sam raz dla mężczyzny z klatką z obwodem w okolicach 100 cm i 180 cm wzrostu. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszego modela (180 cm wzrost / 110 cm klatka). Zapraszamy do zakupów!

    
Od lewej: wersja M i wersja L

    
Od lewej: wersja XL i wersja XXL

   b) cena i dostępność

Cena koszulki wynosi 20 zł + koszty wysyłki (poczta i koperta: 10 zł). Koszulki wysyłamy pocztą za pobraniem, czas realizacji zamówienia od 7 do 10 dni. W tej chwili posiadamy w magazynie 200 sztuk koszulek (100 ciemnych i 100 jasnych). Po wyczerpaniu aktualnych zapasów, będziemy zbierać zamówienia na kolejne partie koszulek. Następna transza koszulkowa zostanie zamówiona przy zapotrzebowaniu minimum 100 zamówień. Zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszeń.

W przypadku większego zainteresowania będziemy zamawiać kolejne koszulki.

   c) bonusy i rabaty

Przy zamówieniu powyżej 5 sztuk koszulek, wysyłka gratis! W przypadku większych zamówień (ponad 20 sztuk), wysyłki innym spedytorem niż Poczta Polska oraz pozostałych pytań w tej sprawie proszę o kontakt pod adresem koszulka@twojepc.pl

   d) historia akcji Koszulka TPC

Informacje z Newsów:: Informacje z Boarda::

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY KOSZULEK

Imię:
Nazwisko:
Ulica, nr domu i lokalu:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Województwo:
E-mail:
Telefon:


KOSZULKA CIEMNA

Wzór koszulki

Wzór logo na piersi

Wzór napisu na rękawku


KOSZULKA JASNA

Wzór koszulki

Wzór logo na piersi

Wzór napisu na rękawku


Rozmiar M
Rozmiar L
Rozmiar XL
Rozmiar XXL

  Zamawiam:
  Zamawiam:
  Zamawiam:
  Zamawiam:


Rozmiar M
Rozmiar L
Rozmiar XL
Rozmiar XXL

  Zamawiam:
  Zamawiam:
  Zamawiam:
  Zamawiam:


  (*) Brak w magazynie oznacza, że zamówienie zostanie zrealizowane przy kolejnej transzy produkcyjnej koszulek TPCCena zamówienia wyniesie zł     + koszty wysyłki 10 zł


Wysyłając zamówienie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ILSOFT jako Administratora danych, w celach koniecznych do prawidłowego zrealizowania przesyłki. Informujemy również o przysługującym Pani/Panu prawie wglądu i modyfikowania swoich danych osobowych. Podstawa prawna: Art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).
    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2020, TwojePC.PL