Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 28 czerwca 2005 
    

Relacja po Zlocie TPC-Wawa...


Autor: Board | 12:40
(57)
No dobra, to po kolei: Sobota rano, sesemesik od Agnes - jedziemy, szybki rzut oka na plecak, drapnięcie wspólnosąsiedzkiego kota za uchem i już mnie nie ma. O ósmej z minutami z piskiem opon i rozrzucając przygodne staruszki podjeżdża Toledo z RulezemDC i Agnes na pokładzie. Zajmuję strategiczne miejsce na tylnej kanapie i wypadamy na trasę warszawską. Jest ciepło. Bardzo. Po godzinie - częstochowskie Tesco i rzucamy się na pączki. Zakładam się z Agnes, że szybciej zmiotę trzy moje niż Ona jedną drożdżówkę. Wygrywam konkurencję i jedziemy dalej. Rulez prowadzi pewnie. Tak pewnie, że znudzona brakiem atrakcji w stylu wyprzedzania na trzeciego tudzież czwartego, Agnes idzie spać. Daleko nie ma, więc usypia natychmiast. Rulez prowadzi pewnie. Tak pewnie, że właściwie też idę spać. Daleko nie mam, więc... nie usypiam bo Agnes się budzi. Stop, przerwa, rozprostowanie kości, rzut oka na TIRa w rowie i jedziemy dalej.

O, Warszawa.
Ruch uliczny duży ale... gdzie Wam tam do Katowic hyhy (a czego się spodziewaliście po Warszawie w sobotę wczesnym popołudniem? :) - przyp. red.). Wylogowujemy się z Seata ruleza, który rozrzucając przygodne staruszki kieruje się ku "Szwejkowi". My idziemy się zakwaterować. Ale już za godzinkę również Agnes i ja wpadamy do "Szwejka".
(Spotkanie pod Szejkiem)

Przy stolikach ludzi sporo, ale rozpoznajemy Piękną i Bestię, czyli Kierownictwo TPC. [tu jest dużo cmoków i powitań, w skrócie potem nazywanych cmopowami, ok?]. Po raz pierwszy, stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno. Co chwilę przychodzi ktoś nowy [cmopowy] i nowy [cmopowy]. Nagle, telefon. Dzwoni Bwana. Niby nic dziwnego, ale patrzę siedząc przy stoliku na jakiegoś gościa, który dwa mety ode mnie stojąc na chodniku rzuca do słuchawki: "a gdzie jesteś?". A gdzie mam być. TU JESTEM. To Bwanisko [tu nie ma cmopowa, jest sam pow], [cmopow, z Agnes], dzwonił z dwóch metrów - huhu. Powoli loguje się cała ekipa.
(Powoli zbiera się ekipa zlotowa)

Nie wiem dlaczego, wszyscy przedstawiają się imionami. Taaaaaak, to bardzo pomocne. Bardzo. Żądamy przedstawiania się ksywkami. Ja przy okazji po raz kolejny stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno.

Tuż po godzinie 14 startujemy solidną ekipą pod eskortą i przewodnictwem Anitki do metra i za chwile logujemy się w Pubie Zielona Gęś (nie udało nam się nikogo zgubić w metrze - hmmmm!).
(Solidna drużyna przemieszcza się w kierunku metra)

A w Pubie czeka już na nas największa niespodzianka dnia - JasioWP - najmłodszy uczestnik zlotu i owiany już legendą boardowicz. W Gęsi zaczyna się picie piwa w ilościach przemysłowych i jeszcze większych. Nieliczni kulturalnie sączą wino. Jasio - cola, sorki, piwo za kilka lat. Jest nas sporo, około 30 osób - dokładna lista obecności, odczytana zresztą podczas zlotu, zamieszczona poniżej.
(Zielona Gęś - wschodnia część stołu)(Zachodnia część stołu)(Piękniejsza część ekipy zlotu :))

Gadamy o wszystkim, czyli o kompach. Kobiety postanowiły zmacać naczelnego pod pretekstem dyskusji o koszulkach. Stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno. Po kilku godzinach nadchodzi chwila pożegnania JasiaWP - przyszedł po niego tata. Chłopak dostaje na pożegnanie takie brawa i owacje, że okoliczne gołębie ze strachu nie robią pod siebie. Robią na siebie. Naprawdę, wzruszająca chwila, Młody ma co wspominać. My również.
(Pamiątkowe zdjęcie z JasiemWP)

KONKURS. Z nagrodami. Pytania z wiedzy o TPC zadaje Piękna, Bestia się uśmiecha. Do wygrania były śliczne gadżety i koszulki. Pytań nie było dużo, ale wzbudziły żywe zainteresowanie wśród uczestników zlotu (to z pewnością jedynie z powodu nagród - przyp. red.). Pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Ale, stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno.
(Radosne miny zwycięzców w konkursie TPC)

Jest wesoło, to ktoś wpada, to ktoś ucieka, ale liczba uczestników jakoś nie maleje. Za chwilę słońce przygasa, bo loguje się spooooro spóźniona IzaWGK [cmopowy]. Polska w tym momencie dostaję w d...ę w siatkę 2:3. Cóż, nie dla wszystkich sobota jest tak miła, jak dla nas. A już za moment, kolejna niespodzianka - z Białegostoku loguje się Andrzej XTC. Kawał drogi, szczególnie że wybrał się dopiero po namowach. Ponownie, stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno. Jeszcze tylko Rulez robi logout i udaje się do domu rozrzucając przygodne staruszki.

Kierunek: Pola Mokotowskie, Piękna i Bestia prowadzą, owieczki za nimi.
(Przemarsz na Pola pod dowództwem naczelnego )

Tym razem wywalamy się całą ekipą na zielonej trawie twarzami do słońca i gadamy, gadamy, gadamy, pijemy kolejne piwa (patrol policji po krótkim namyśle postanowił jednak nie zaczepiać nas mandatem za picie w miejscu publicznym) tudzież soki. Ja nie. Ja robię zdjęcia. [Piękna, TO zdjęcie nie jest mojego autorstwa, i tej wersji będę się trzymał]. Przy okazji, stanowczo żądałem konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy. Na próżno. Powoli zlot gasł wraz z zachodzącym słońcem, ale zanim zgasł, błysnął logując się Grolshek. To taki facet, co się żremy na sieci o procesory, a na żywo to nie. Proste i jasne.
(Cała grupa wylegująca się na zielonej trawce)

Zlot zakończył się, kiedy Piękna i Bestia powiedzieli że idą. I poszli. Na odchodnym krzyknąłem za nimi stanowczo żądając konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy (uparta jednostka - przyp. red.). Na próżno. To i my udaliśmy się do swoich zajęć. A było co robić. A w niedzielę - 12.00 EuroCity Praha i o 14:37 na stacji w Katowicach Agnes i ja zakończyliśmy wspaniałe dwa dni w Warszawie.

Relacje popełnił PrzeM z komentarzem Anitki


Lista (nie)obecności


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Extra... (autor: Remek | data: 28/06/05 | godz.: 12:59)
  Jeszcze nie zacząłem czytać, ale już wiem, że extra ;)

 2. noooo (autor: Dabrow | data: 28/06/05 | godz.: 12:59)
  wreszcie

 3. hmm... (autor: JasioWP | data: 28/06/05 | godz.: 13:04)
  na szybko ale git :)

 4. he i moje zdjatka widze ze sa a ponize j reszta (autor: rulezDC | data: 28/06/05 | godz.: 13:05)
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz001.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz002.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz003.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz004.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz005.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz006.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz007.jpg
  www.wsphager.med.pl/zlot/obraz008.jpg


 5. Jasiu (autor: Anitka-Redakcja | data: 28/06/05 | godz.: 13:05)
  następnym razem się lepiej jednak nie pokazuj na zlocie, bo PrzeM i ja spuścimy Ci lanie!

 6. typowo (autor: Dabrow | data: 28/06/05 | godz.: 13:11)
  PRzeMowo - jestem w stanie sobie wyobrazić gestykulację z dokładnością do kilku kolokwialiÓw....

 7. noooo tylko więc zdjęć (autor: ulan | data: 28/06/05 | godz.: 13:12)
  a gdziw Grand finale Jasia WP??? Przeca z tego wiekopomnego wydzrzenaia był kręcony film (Oskar, Oskar!!!).
  Relacja super (może uzupełnic o spis pytań konkursowych?? choć i tak były tendencyjne, zresztą tak jak i odpowiedzi ;-)))))))


 8. i slynne "nie garb sie" (autor: rulezDC | data: 28/06/05 | godz.: 13:12)
  he he he he

 9. Fajnie sobie różne rzeczy popełnialiście (autor: OBrian | data: 28/06/05 | godz.: 13:13)
  tak czytam i patrzę z zazdrością (niezawistną)
  niestety miałem do Was trochę daleko (z kraju hitlerowców) no i sesja kolejna zbliża się zbyt wielkimi krokami...
  serdecznie pozdrawiam całą ekipę


 10. No to się pospieszyłem z tym "extra".... :P (autor: Remek | data: 28/06/05 | godz.: 13:16)
  Stanowczo domagam się (mam nadzieję, że nie na próżno) większej ilości zdjęć ukazujących nie tylko plecy, profile, czy [trua cart]. Np szerszego opisu części konkursowej okraszonej fotkami szczęśliwych nagrodzonych, próby akwizycji w wykonaniu Agnes, faktu przekazania kolejnych myszy do kolekcji (ponoć już 260 jest). No i gdzie do cholery jest moje zdjęcie na rowerze...?? :)))

 11. No właśnie!!!! (autor: ulan | data: 28/06/05 | godz.: 13:21)
  tyle aparatów (widac to dobrze na zdjęciach RulezDC ile się powalało po stołach i rękach aparatów...)

 12. a gdzie obiecany filmik (autor: PaszkfiL | data: 28/06/05 | godz.: 13:21)
  z wielkim wyjściem JasiaWP ? hmmm ?:>

 13. Ze swojej strony dodam, że zlot się zaczął (autor: Wedrowiec | data: 28/06/05 | godz.: 13:26)
  już w piątek a zakończyłw poniedziałek nad samym ranem. Część zlotowiczów co prawda nie pamięta poniedziałkowego zakończenia (tak zwane urwanie filmu) alle nie zmienia to faktu, że było suuuuper :))))

 14. lista obecnosci jak (autor: Mackie Messer | data: 28/06/05 | godz.: 13:27)
  w szkole :) O masz mam wpis sp. ;)

 15. i tak dobrze... (autor: PrzeM | data: 28/06/05 | godz.: 13:33)
  ...że to "spóźniony" a nie "świętej pamięci" :D

 16. Ja stanowczo żądam konkursu!! (autor: Agnes | data: 28/06/05 | godz.: 13:42)
  ... a nie, zaraz, to nie moja kwestia.

  Ja w tym miejscu osobiście chciałam przeprosić naczelnego za macanie i zaznaczyć z naciskiem, że macałam koszulkę naczelnego, nie samego naczelnego.
  Poza tym wielkie podziękowania dla Remka za myszkę, dla Wyspy za dwie myszki i dla ulana za fefnaście myszek.
  Ale chyba największe podziękowania związane z myszkami są dla Brauniego. Brauni - gdyby nie Ty!! Ech, no wiesz.

  ps. Rulez, ile rozrzuciłeś tych staruszek?


 17. No i jest błąd w opisie postaci... (autor: Remek | data: 28/06/05 | godz.: 13:55)
  Na fotce "(Solidna drużyna przemieszcza się w kierunku metra)" nie Jarech, tylko Zartie...

 18. no nieeeeeee!!! (autor: Nebuchadnezzar | data: 28/06/05 | godz.: 14:00)
  na kartce jest noja ksywa okraszona WIELKIM MINUSEM! teraz moje sumienie zostalo zdruzgotane doszczetnie :(

 19. Nie ma za co ;) (autor: Brauni | data: 28/06/05 | godz.: 14:01)
  Ale podziekowania należą się głównie dla DUH'a. Taki duzy, przyszedl na koniec. To on sobie o nich przypomniał, ja tylko wykonałem czarną robotę i po nie pobiegłem (żeby nikt nie ukradł ) :))

 20. co do staruszek... (autor: rulezDC | data: 28/06/05 | godz.: 14:03)
  niestety w warszawie byly tylko pojedyncze po 50 pkt, za to w czestochowie, kombo za kombem po 3000 pkt, wycieraczki juz nie wyrabialy

 21. DUH jest na ostatnim zdjęciu (autor: Brauni | data: 28/06/05 | godz.: 14:05)
  po prawej, taki duży, zamyslony (ale to tylko poza) ;)

 22. jasio jakoś nietęgą ma minę ... (autor: Nebuchadnezzar | data: 28/06/05 | godz.: 14:08)
  co Wy mu zrobiliscie?!? piwa chciał i nie dostał? słusznie! Ma minę jakbyście mu lizaka zabrali, a Wy szyderczo się śmiejecie.

 23. W takim razie (autor: Agnes | data: 28/06/05 | godz.: 14:16)
  DUH - podziękowania!

  A na tej liście to leciutki błąd jest, bo Pinx jest wpisane, a powinno być Binks. Co nie, Binks? Jest na przedostatnim zdjęciu (przemarsz na pola), na pierwszym planie, facet z brodą ubrany na jasno. W ogóle to jest szpieg z krainy deszczowców. Czyli z laba. O!


 24. nic tylko pozazdroscic:( (autor: WooKy | data: 28/06/05 | godz.: 14:23)
  Grrr czytam i czytam... bardzo zaluje ze nie moglem sie zjawic:| Wyglada na to ze fajnei bylo:)

 25. Heh (autor: Ament | data: 28/06/05 | godz.: 14:26)
  Dobrze ze nie przyjechalem- widze ze i tak mnie nie bylo na liscie gosci:/

 26. film w drodze (autor: MayheM | data: 28/06/05 | godz.: 14:26)
  cierpliwosci, w tym tygodniu bedzie, ale ktos bedzie musial serwerek udostepnic :)

  Relacja swietna :)


 27. Dokladnie, (autor: Binks | data: 28/06/05 | godz.: 14:27)
  wlasnie chcialem delikatnie zwrocic uwage na ta mala niescislosc...:) I nie szpieg! Nie szpieg! Co prawda w sobote slyszalem tez tu i owdzie stwierdzenie "wtyczka plabu", ale to tez stanowczo dementuje!!

 28. podarzal za nimi .... (autor: rulezDC | data: 28/06/05 | godz.: 14:44)
  tajemniczy s.... z krainy pclabowcow.pl

  karrrramba


 29. Cicho!! (autor: Binks | data: 28/06/05 | godz.: 14:54)
  Słłłowo honorru...!!!
  Odpowiedzial Pan Sułek na miłosne wyznania Pani Elizy...:)
  Pozdr


 30. hmm... (autor: JasioWP | data: 28/06/05 | godz.: 15:21)
  jeszcze raz srx [osoba do której to kieruje wie o co chodzi ;)]

 31. cos biedna ta relacja (autor: kubazzz | data: 28/06/05 | godz.: 15:42)
  nie wszystkich dobrze widac, nie ma zapowiadanej sensacji z Jasiem... ech..

 32. cholercia... (autor: PiK@TwojePC | data: 28/06/05 | godz.: 15:43)
  ...mam nieobecność, ale mam nadzieję, że to nie wpływa na ocenę ostateczną z zachowania ;)
  PS. Co to za sensacja z Jasiem? ;>


 33. Jasiu, no problem (autor: Agnes | data: 28/06/05 | godz.: 15:49)
  pozdrów tatę, przemiły pan, serio.

 34. przepraszam kubazzz (autor: PrzeM | data: 28/06/05 | godz.: 15:53)
  trylogia już się pisze...

 35. No dobra, a gdzie jest skan autografów (autor: McIsland | data: 28/06/05 | godz.: 15:59)
  ale ja jestem okropny, co nie ?? <zeby>

 36. kurcze, jakby zlot byl tydzien wczesniej (autor: Meteor | data: 28/06/05 | godz.: 16:28)
  to ja tez bym dolaczyl.

  Jednoczesnie chcialbym uczynic PrzeMa moim oficjalnym pelnomocnikiem w zadaniu wiadomo czego.


 37. film ze zlotu (autor: MayheM | data: 28/06/05 | godz.: 18:01)
  no to tak:
  filmik bedzie mial okolo 70MB.
  Potrzebuje tylko namiar na czyjs ftp, zeby go umiescic.
  Jesli bedzie potrzeba, moge go bardziej skompresowac, ale straci na jakosci.


 38. Napisz (autor: Binks | data: 28/06/05 | godz.: 18:49)
  do mnie, udostepnie ci swojego ftp.
  5023630
  Pozdr


 39. napisz na maila z profilu (autor: recydywista | data: 28/06/05 | godz.: 19:15)
  zahostuję to na koncie na uci.agh

 40. Zal serce sciska... (autor: obiwan | data: 28/06/05 | godz.: 19:17)
  ale obecnie przebywam po drugiej stronie Odry i Nysy wiec mialem do Was ciut za daleko. Z tego co widze to nie bylo nikogo z ekipy wrocławskiej.

 41. moge udostepnic www... (autor: xmac | data: 28/06/05 | godz.: 19:47)
  szybki...

 42. Bardzo fajnie ...... (autor: modrak | data: 28/06/05 | godz.: 21:03)
  się czyta i jeszcze te zdjecia .
  pozdr


 43. OK film juz jest (autor: MayheM | data: 28/06/05 | godz.: 21:07)
  http://www.deltacity.pl/tpc/TPC_zlot_XviD.avi

  Jak ktos sciagnie i ma mozliwosc niech umiesci gdzies alternatywnie. Limit na tym servie to 6GB/mc.

  udanych transferow :)


 44. Kolejne zrodelko z filmem (autor: Binks | data: 28/06/05 | godz.: 21:30)
  www.netfx.pl/tpc/TPC_zlot_XviD.avi
  Pozdr

  ps. zaraz tam bedzie:)


 45. a dalczego to takie wielkie? (autor: dawidy | data: 28/06/05 | godz.: 21:37)
  nie da rady jakos tego skompresowac...?
  bo chetnie bym zobaczyl, ale 68MB to w moim przypadku 2 godziny na pelnych obrotach lacza.. :/


 46. a nawet 2.5 godziny... (autor: dawidy | data: 28/06/05 | godz.: 21:38)
  ://

 47. dawidy ... (autor: DYD-Admin | data: 28/06/05 | godz.: 21:39)
  ...nieobecny na zlocie i jeszcze marudzi... ciagaj filmidło bo warto ;-)

  fajny montaż !!! :)


 48. rozmiar (autor: MayheM | data: 28/06/05 | godz.: 22:02)
  niestety duzy, ale wyjsciowy plik mial 800MB, Pozatym tak jak mowie, moze ktos podejmie sie zrobienia rmvb.
  Dla pocieszenia ja uploaduje ten film okolo godziny na serwer.

  DYD - ciesze sie ze sie podoba :)


 49. ciagam ciagam (autor: dawidy | data: 28/06/05 | godz.: 22:04)
  okolo polnocy pewnie obejrze
  hehe, powiem wiecej, jest calkiem prawdopodobne, ze mimo mojej nieobecnosci zalapie sie na film :P
  jesli mnie oczy nie myla, to ta ulica ktora widac zwie sie Aleja Niepodleglosci, a owego dnia okolo godziny 15 zdarzylo mi sie tamtedy jechac, bede sie rozgladal za granatowym mondeo w tle :)
  glupio wyszlo, gdybym od razu wiedzial, ze planujecie zlota ges, to bym wpadl chociaz liste podpisac, bo po drugiej stronie ulicy zdawalem wtedy egzamin... a potem niestety trzeba bylo szybko do lublina wracac :/


 50. No nieźle :-) (autor: DJopek | data: 28/06/05 | godz.: 22:31)
  Nie wiem tylko czy te fotki to są najlepsze jakie wyszły? :-) A ten filmik to już w ogóle - niecałe 4 minuty, a waży 68MB :-)

  No nic - czekam na kolejny termin zlotu - tym razem postaram się już zawitać :)


 51. no wreszcie filmik... (autor: ulan | data: 28/06/05 | godz.: 23:50)
  z Wielkim wyjściem JasiaWP :-))))))

 52. Szybki mirror. (autor: Keeper | data: 29/06/05 | godz.: 01:20)
  za jakies 1,5h powinien byc juz aktualny adres
  http://oceanic.wsisiz.edu.pl/.../TPC_zlot_XviD.rar


 53. no ja pierdykam... (autor: XTC | data: 29/06/05 | godz.: 08:33)
  z tego całego wrażenia, że Was widzę - nie zauważyłem, że Kilgor jest - a musiał być bo przecież jestem z nim na współnym zdjęciu...
  no ale wtopa. 8-|


 54. Ja też (autor: Hamsterek | data: 29/06/05 | godz.: 10:06)
  stanowczo żądam konkursu dla uczestników ze stażem 51 miesięcy !! LOL !

 55. Ja tu widzę (autor: Agnes | data: 29/06/05 | godz.: 16:04)
  że PrzeM ma silną grupę poparcia.

 56. Masakra (autor: Mademan | data: 29/06/05 | godz.: 21:41)
  Tosz to zlot emerytow :D

 57. jasne... (autor: PrzeM | data: 30/06/05 | godz.: 00:13)
  ...nagrodami w konkursie były viagra i wibratory hehe

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.