Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 28 czerwca 2005 
    

Eizo FlexScan M1700


Autor: DYD | 12:18
Firma Eizo wprowadza na rynek nowy model 17" monitora LCD, przeznaczonego do zastosowań domowych i biurowych. Szybka matryca - z czasem reakcji 8 ms - zadowoli miłośników gier akcji i filmów. Rozdzielczość naturalna 1280x1024, kąty widzenia (160° w poziomie oraz 150°) jasność na poziomie 300 cd/m2 oraz kontrast 700:1 to podstawowe parametry charakteryzujące możliwości zastosowanej w M1700 matrycy.

Monitor wyposażono w dwa złącza sygnałowe - zarówno cyfrowe DVI-D, jak i analogowe D-Sub. Do pracy z aplikacjami multimedialnymi przydadzą się wbudowane głośniki o mocy 1W każdy, zintegrowane gniazdo słuchawkowe mini-jack oraz możliwość regulacji głośności oraz wyciszenia dźwięku z poziomu menu ekranowego OSD.

Zwarta obudowa z cienką ramką zachęca wręcz do tworzenia konfiguracji wielopanelowych. Podstawa umożliwia regulację wysokości w zakresie do 50mm. Obudowa jest zgodna ze standardem montażowym VESA, nie ma więc przeciwwskazań przed montażem panelu na ramionach o regulowanym położeniu lub uchwytach ściennych.

FlexScan M1700 oferuje szereg opcji kontroli obrazu. Podstawową jest funkcja FineContrast, na którą składa się pięć trybów pracy, przewidzianych dla specyficznych zastosowań: Text, Picture, Movie, Custom, sRGB. Każdy z tych trybów ma indywidualnie dobrane takie parametry wyświetlania, jak jasność czy temperatura barw. Przełączanie monitora pomiędzy poszczególnymi trybami jest bardzo proste i wymaga jedynie naciśnięcia jednego przycisku na przedniej ściance monitora. Inne parametry obrazu, które można regulować z poziomu menu ekranowego OSD, to wzmocnienie, nasycenie oraz odcień koloru.

Najnowszy model monitora LCD EIZO dostępny będzie w ofercie firmy ALSTOR w lipcu bieżącego roku.

Urządzenie objęte jest 5-cio letnią gwarancją. Cena będzie oscylować wokół 1700 PLN brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.