Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 18 lipca 2005 
    

Nowe słuchawki Creative


Autor: DYD | 12:19
(2)
Creative uzupełnia gamę słuchawek o nowe modele przeznaczone do przenośnych urządzeń audio, dla graczy i użytkownikow Internetu a także dla kinomanów. Oferta obejmuje zarówno modele "na kablu" jak i modele bezprzewodowe. Poniżej znajduje się oficjalna informacja prasowa Creative o 7 nowych słuchawkach.

Słuchawki Creative HN700 umożliwiają delektowanie się muzyką nawet w hałaśliwym otoczeniu. Technologia Active Noise Cancellation, automatycznie redukująca szumy otoczenia oraz "zamknięta" budowa słuchawek, znacznie obniżają poziom zakłóceń, który przeszkadza w słuchaniu muzyki w samolocie, pociągu, autobusie czy samochodzie. Kabel z miedzi beztlenowej, złocona wtyczka i przetworniki z neodymowym systemem magnetycznym gwarantują czysty, szczegółowy i dynamiczny dźwięk. Ergonomiczny kształt lekka konstrukcja i poduszki ze skóry syntetycznej zapewniają wysoki komfort noszenia, a dzięki niewielkim rozmiarom i składanemu pałąkowi słuchawki są łatwe do przenoszenia. Creative HN700 dostępne są w cenie 169 PLN brutto.


HN700Słuchawki Creative HQ2300D ze sprzętowym dekoderem oferują wspaniały dźwięk 5.1 w grach i multimediach. Doskonale uzupełniają odtwarzacze DVD, MP3, konsole i inne urządzenia zapewniając wyjątkowo realistyczny dźwięk przestrzenny 5.1 w filmach, grach i muzyce - bez przeszkadzania sąsiadom. Dekoder sprzętowy obsługuje popularne standardy takie jak Dolby Digital, DTS i Pro Logic II, a także technologię wirtualizacji dźwięku wielokanałowego Dolby Headphone. Kinomani docenią podwójne wyjście słuchawkowe, które pozawla oglądać film jednocześnie dwóm osobom. HQ2300D to najlepszy wybór dla tych, którym zależy na maksymalnym realizmie i prywatności. Creative HQ2300D dostępne są w cenie 399 PLN brutto.


HQ2300DSłuchawki Creative HQ140 łączą wysoką jakość dźwięku oraz wyjątkową wygodę noszenia. Idealnie nadają się do słuchania muzyki z CD i MP3. Elastyczny pałąk i miękkie poduszki zapewniają komfort użytkowania oraz wygodne zakładanie i zdejmowanie. Złocona wtyczka i kabel z miedzi beztlenowej gwarantują doskonałą transmisję sygnału, a przetworniki z neodymowym systemem magnetycznym zapewniają niezwykłą czystość i szczegółowość dźwięku. Creative HQ140 dostępne są w cenie 69 PLN brutto.


Słuchawki Creative EP630 dzięki silikonowym elementom blokującym hałas zapewniają niezwykłe wrażenia przy słuchaniu muzyki w formacie MP3 i CD. Zostały stworzone z myślą o osobach przebywających dużo poza domem. Delikatne, silikonowe słuchawki wkładane do ucha odcinają dźwięki z zewnątrz, eksponując muzykę i pozwalając cieszyć się bogactwem detali oraz dynamicznym basem. Lekkie i wygodne, wyposażone są w przewód z miedzi beztlenowej oraz przetworniki z magnesami neodymowymi zapewniające doskonały, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Creative EP-630 dostępne są w cenie 129 PLN brutto.


EP630Słuchawki Creative HS-600 zapewnią realistyczne doznania w grach i wyskoiej jakości dźwiek do komuniakcji głosowej w Internecie. Idealne dla fanów gier sieciowych, doskonale współpracują z kartami dźwiękowymi. Wysokiej jakości mikrofon redukujący szumy zapewnia wysokiej jakości komunikację głosową. Dźwięk płynący z dużych membran jest realistyczny, szczegółowy z bardzo dobrym basem. Bardzo przydatna jest wygodna regulacja głośności i możliwość wyciszenia mikrofonu, a mikrofon na obracanym ramieniu może być łatwo ustawiony w najdogodniejszej pozycji. Creative HS600 dostępne są w cenie 139 PLN brutto.


HS-600Słuchawki Creative CB2530 Bluetooth zapewniają delektowanie się muzyką bez przeszkadzających kabli. Zgodne z wyjściem słuchawkowym dowolnego sprzętu, doskonale współgrają z zestawami telewizyjnymi, komputerami, odtwarzaczami MP3 oraz sprzętem hi-fi stereo. Są lekkie i wyjątkowo wygodne. Wyposażone w 40 mm membrany gwarantują wyjątkową czystość i szczegółowość dźwięku a zarazem dużą dynamikę dźwięku. Zasilanie dwoma bateriami AAA umożliwia czas odtwarzania do ośmiu godzin. Cyfrowy nadajnik, zasilany jedną baterią AAA, podłączany jest do gniazda słuchawkowego przekazując muzykę przy częstotliwości 48 kHz. Wykorzystując technologię Adaptive Frequency Hopping i korekcję błędów, zapewnia w każdych warunkach najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki CB2530 - Bluetooth Headphone dostępne są w cenie 429 PLN brutto.


CB2530 BluetoothZestaw słuchawkowy Creative CB2455 wykorzystuje najnowsze technologie Bluetooth, aby zapewnić ułatwioną komunikację. Zgodne z większością telefonów komórkowych z funkcją Bluetooth, umożliwia do 6 godzin rozmów dzięki ładowalnej baterii litowo-jonowej. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów jest idealny w podróży, a wbudowany głośniczek informuje o przychodzących połączeniach. Jeden, wielofunkcyjny przycisk daje całkowitą kontrolę nad głównymi funkcjami, obejmującymi odbieranie i kończenie rozmów, wybieranie głosowe oraz ostatnio wybieranego numeru. CB2455 wykorzystuje protokół Bluetooth 1.2 zapewniając szybkie, niezawodne połączenia, doskonałą jakość dźwięku i wysokie bezpieczeństwo. To idealne urządzenie dla ludzi biznesu. Zestaw słuchawkowy Creative CB2455 - Bluetooth Headset dostępny jest w cenie 239 PLN brutto.


CB2455


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ubiegłeś mnie DYD (autor: DJopek | data: 18/07/05 | godz.: 12:53)
    Już miałem pisać że zdjęcia i opisy są ciut pomieszane :-) Dobry refleks masz :]

  2. Ty rownież.. (autor: DYD-Admin | data: 18/07/05 | godz.: 13:28)
    ...masz niezły :-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.